אחרי לילה בלתי נשכח באירוויזיון, נטע ברזילי חשקה רק בדבר אחד

הנסיונות לעכל את הזכייה הראשונה מזה 20 שנים, המילה החדשה שכיכבה בחיפושים בגוגל והשינויים בלוח הטיסות: דיווח מליסבון על היממה הגדולה בחייה של נטע ברזילי

לרגע נדמה שזה לא יכול היה להיגמר אחרת. שנת ה-70 לישראל, יום ירושלים, 40 שנה בדיוק אחרי אבניבי ו-20 שנה אחרי דיווה, הכל התכוונן לזכייה של נטע ברזילי אמש באירוויזיון. 


עד הרגע האחרון נדמה היה שזה לא בכיס שלנו. קרב האימתנים בין נטע לבין הנציגה הקפריסאית והכוכב המפתיע מאוסטריה הוכרע בשעות הקטנות של הלילה, והותיר את המנחות עם שאגה אחת ויחידה: "איזראל!".

>> לכתבות נוספות

מתפרץ סדרתי: מי האיש שהפריע לזמרת הבריטית באירוויזיון?

אחרי התחרות הצמודה: מה יש לקפריסאית להגיד על הזכייה של נטע?

אופוריה: כך הרשת חגגה את הנצחון של נטע ברזילי

ביום שאחרי, נטע וחברי המשלחת בילו בעיקר במלון, מנסים לעכל, להבין את גודל האירוע, את השמחה שהציתו בלבם של מיליוני ישראלים - באמצעות צעצוע אחד ושלוש דקות על הבמה. 

 נטע ברזילי זוכה ב <u><a href=http://https://www.10.tv/eurovision target='_blank'>אירוויזיון 2018</a></u>
 

נטע ברזילי זוכה באירוויזיון 2018 ( Andres Putting, eurovision.tv)

 

את מסע הניצחון בדרך לישראל נטע אמורה היתה להתחיל כבר היום בבוקר, בטיסה עם קונקשן של שלוש שעות באיסטנבול. מאמצים ליליים הצליחו להביא לכך שזוכת האירוויזיון לא תיגרר בין שדות תעופה, ותשוב לארץ בטיסה ישירה.

אז צריך להתחיל להתרגל. אירוויזיון 2019 יתקיים בישראל, אבל כעת נשאלת השאלה היכן. בקרב חברי הכנסת החרדיים מתחילה כבר להתעורר המחאה על חילול השבת ההמוני הצפוי בשל החובה לקיים את שלב הגמר של התחרות בשבת. אין ספק כי עיריית תל אביב תשמח להילחם על הזכות להביא לעיר את תחרות הזמר האירופית בפעם הראשונה, אך תאלץ למצוא אצטדיון מקורה אדיר מימדים העומד בתנאי הסף של קיום התחרות. 


מחר בערב, בכיכר רבין, יימשכו החגיגות, כן גם בתל אביב, הפעם בהשתתפות זוכת אירוויזיון 2018. ונטע? אם תשאלו אותה, היא רוצה עכשיו רק דבר אחד.