"יש צדדים שהקהל הישראלי עדיין לא הכיר": ההתחלה של נטע ברזילי

לפני שהתפרסמה, הופיעה הזוכה באירוויזיון בבמות פתוחות. זמר שהופיע איתה במשך שלוש שנים: "בטוח שנראה עוד צדדים שלה". בעלים של בר בת"א: "היו מחכים שתעלה לשיר"

לפני ש נטע ברזילי הפכה להיות שם מוכר כמעט בכל בית בישראל, היא הופיעה בבמות פתוחות בברים תל אביביים. כבר אז, היה ברור שמדובר בבחורה כישרונית שיכולה להגיע רחוק.

"מבחינה מוזיקלית רואים מי יכול להצליח ומי לא וכבר אז ראו את היכולות הגבוהות שלה", אומר לחדשות עשר עמית חג'בי, הבעלים של בר היהושע בת"א, "אני זוכר שהיא הייתה מגיעה לבמות הפתוחות וכולם היו מחכים שהיא תעלה לשיר. אנשים אהבו אותה". 

במסגרת אחת ההופעות המדוברות, היא הכירה את זמר האירועים ניר גבר. "היא באה לבמה הפתוחה ביהושע וככה הכרנו", סיפר, "אחרי כמה פעמים הצעתי לה לבוא ולהיות זמרת בלהקת אירועים שלי. היא הסכימה והתחלנו משם את הדרך שלנו. היא הייתה איתנו בלהקה שלוש שנים ואנחנו גאים בה ומאוד שמחים שהיא זכתה".

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

המשלחת האמריקנית כבר בארץ: אירועי פתיחת השגרירות יחלו הערב

יום ירושלים: עימותים אלימים בין יהודים למוסלמים בהר הבית

המשלחת האמריקנית כבר בארץ: אירועי פתיחת השגרירות יחלו הערב

חג'בי מוסיף כי "התחושה היא שהעבודה הקשה משתלמת. היא מוכשרת ומגיע לה. ברגע שיהיה לה מופע, תלכו לראות אותו. ראיתם רק על קצה הקרחון את היכולות שלה".

 חגיגות הניצחון באירוויזיון בכיכר רבין
 

חגיגות הניצחון באירוויזיון בכיכר רבין (חדשות עשר)

 

גבר בטוח גם הוא שהזכייה של ברזילי זו רק יריית הפתיחה של הקריירה המוזיקלית שלה. "נטע היא כישרון גדול והיה כיף לנגן איתה", מספר, "אני בטוח שזו התחלה של קריירה מוזיקלית ארוכה ושהיא תמשיך להשיג דברים גדולים. יש צדדים שלה שהקהל הישראלי עדיין לא ראה. למשל, שיש לה יכולות אילתור מדהימות. אני בטוח שנראה בהמשך צדדים יצירתיים נוספים שלה". 

הוא התבקש להתייחס לתקופה שבה הופיעו יחד, והשיב כי "לא חשבנו אז יותר מדי קדימה. זיהינו משהו טוב, נתנו לו מקום ונהנו ממנו. התקדמנו אז צעד אחר צעד, הופענו בחתונות, באירועים בחו"ל, פסטיבלים. פשוט הבאנו איתנו אנרגיה לכל מקום שרק ביקשו".

 נטע ברזילי בקליפ לשיר TOY
 

נטע ברזילי בקליפ לשיר TOY (צילום מסך - כאן )