השוטר רובי חזק שנהרג בתאונת דרכים, דוברות המשטרה

לזכר שוטר שנהרג בתאונה: בקרות בטיחות וסדנאות לרוכבי אופנועים

בליווי שיירת כבוד ממלכתית של המשטרה, נערכה אזכרת 30 ימים לזכרו של שוטר הסיור רובי חזק, שנהרג לאחר שהאופנוע עליו רכב נפגע ממכונית במהלך נסיעה בכביש 20

בליווי שיירת כבוד ממלכתית של אופנועים וניידות משטרה ממרחב יפתח ותחנת משטרת יפו, נערכה שלשום (חמישי) אזכרת 30 ימים לזכרו של שוטר סיור ממשטרת יפו, רס"ר רוברט (רובי) חזק בחלקה הצבאית בבית העלמין שבכוכב יאיר.

רובי, בן ה-29 תושב חולון, נהרג בתאונת דרכים קטלנית שאירעה בשעות הלילה בכביש 20, באזור צומת הולץ בתל אביב. במהלך נסיעתו, רכב על אופנועו הפרטי בסיום משמרת בדרכו חזרה לביתו, התנגש בעגלה של רכב שחנה בצד הדרך ונהרג.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

התחזית: גשמים מקומיים בצפון ובמרכז

מחבלים בתשתיות: פלסטינים הציתו צינורות גז לעזה

מסיבות, מגפת סמים ועוני: החיים באיראן תחת משטר האייתוללות

השוטר רובי חזק שנהרג בתאונת דרכים

השוטר רובי חזק שנהרג בתאונת דרכים( דוברות המשטרה)

 

צוות מד"א פינה אותו במצב אנוש לבית החולים וולפסון שבחולון, אולם לאחר זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. הוא הותיר אחריו הורים - מאיר ואתי, אח ואחות ובת זוג.

בימים אלו, מאז מותו, מקדם פיקוד מרחב יפתח, בשיתוף שוטרי התנועה של מחוז ת"א במשטרה, את העלאת המודעות לבטיחות ומניעת תאונות בכלל ובקרב אוכלוסיית הדו-גלגלי בפרט, זאת על ידי בקרות בטיחות, הסברה וקיום סדנאות עיוניות ומקצועיות לרוכבים. ממשטרת ישראל, מחוז ת"א ומרחב יפתח נמסר כי הם "משתתפים בכאב המשפחה".