לטישה צ'אי מתפשטת בהרצאתה, חדשות עשר

סטודנטית התפשטה כדי להוכיח למרצה: זהותי לא נקבעת לפי לבושי

לטישה צ'אי מאוניברסיטת קורנל הופתעה כשהמרצה שלה העירה לה על מכנסיה הקצרים. הצעירה החליטה שלא להבליג ומספר ימים לאחר מכן התפשטה בשיעור וסחפה אחריה מתפשטים נוספים

לאחר שהמרצה שלה העירה לה על לבושה הקצר בזמן פרזנטציה בכיתה, לטישה צ'אי, סטודנטית באוניברסיטת קורנל שבניו יורק, החליטה להתפשט מול כל הכיתה. קריאת התיגר של צ'אי כלפי מרצתה עוררה הדים באוניברסיטה והדעות בכיתתה על האקט שביצעה עדיין חלוקות.
 

"לבשתי חולצה ארוכת שרוולים ומכנס קצר", סיפרה צ'אי בפוסט בפייסבוק שפרסמה בנושא. "ואז המרצה, אישה לבנה, אמרה: 'המכנסיים הקצרים שלך קצרים מדי, מה אמא שלך תחשוב?'". בתגובה, לשאלת המרצה, השיבה צ'אי שאמה היא מרצה ללימודי מיניות וכי "היא הקדישה את חייה לזהויות מגדריות ולכן אני חושבת שאמא שלי תהיה בסדר עם המכנסיים הקצרים שלי".


>> עוד כתבות בחדשות 10:
סוד האושו: הישראלים שחיו בקומונה של הגורו השנוי במחלוקת
משפחה מהגליל טוענת: שוטרים החרימו כסף מביתנו ולא החזירו הכול
הגולש מבגדד: מדוע פתח משרד החוץ עמוד בעיראקית?
 

 לטישה צ'אי מתפשטת בהרצאתה
 

לטישה צ'אי מתפשטת בהרצאתה (חדשות עשר)

 


מספר ימים לאחר מכן צ'אי נדרשה להגיש מצגת נוספת והפעם היא הפתיעה את כל הנוכחים כשהחליטה להתפשט עד לתחתוניה והזמינה אחרים לעשות כמותה. "התפשטו כולם!", אמרה צ'אי, ומחצית מהקהל נענה לבקשתה. "אני יותר מאסייתית, אני יותר מאישה, אני יותר מלטישה צ'אי, אני בן אדם".


בתגובה להתרחשויות הגיבה המרצה, רבקה מגור: "אני לא אומרת לסטודנטים שלי מה ללבוש, או מגדירה להם מה כוללת תלבושת ראויה. אני רק מבקשת מהם לשקף את עצמם לעצמם ולבצע החלטות מושכלות".