גבר בן 50 נהרג בתאונת דרכים בעמק יזרעאל, דוברות מד"א

גבר בן 50 נהרג בתאונת דרכים בעמק יזרעאל; אישה נפצעה בינוני

רכב מסחרי וג'יפ התנגשו בכביש 71, בין קיבוץ מרחביה לכפר יחזקאל. צוותי מד"א קבעו את מותו של האיש, וחילצו את האישה כשהיא בהכרה. אדם נוסף בן 30 נפצע קל

אדם כבן 50 נהרג אמש (רביעי) ואישה בת 50 נפצעה בינוני, בתאונת דרכים בין רכב מסחרי לג'יפ, שהתרחשה בכביש 71, בין מרחביה לכפר יחזקאל שבעמק יזרעאל.

צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו של נהג הרכב, שנלכד בכסאו. האישה שישבה לידו חולצה כשהיא בהכרה. נהג הרכב המסחרי, בן 30, נפצע קל. הפצועים פונו לבית חולים העמק.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

איראן שיגרה מסוריה כ-20 רקטות לעבר הגולן; לא ידוע על נפגעים

לראשונה מ-1974: הפועל חיפה זכתה בגביע המדינה

אבו מאזן שוב התנצל - ורמז לדמיון בין הסבל הפלסטיני לשואה

 מערכת ההשקיה לאחר התאונה
 

מערכת ההשקיה לאחר התאונה (דוברות המשטרה)

 

המשטרה מסרה כי שלושה כלי רכב פגעו במערכת השקיה, שמסיבה שאינה ברורה הייתה בסמוך לכביש. בוחני תאונות דרכים אספו ממצאים ופתחו בחקירת התאונה.

"נתקלנו בתאונה קשה, ראינו צינור השקיה גדול על ג'יפ מעוך על הכביש, כשברכב ישבו גבר ואשה כבני 50", סיפרו אנשי מד"א שהגיעו למקום, "בסיוע אזרחים שהיו במקום חילצנו את האישה שהייתה בהכרה וסבלה מחבלות בגוף. בכיסא הנהג נלכד גבר כבן 50, הוא היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית, לאחר שחולץ ע"י הכיבוי ביצענו בדיקות רפואיות. הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו".

מוקדם יותר הערב, הולכת רגל בת 22 נפצעה קשה לאחר שנפגעה מרכב, סמוך לצומת ערערה שבנגב. צוות מד"א פינה אותה לבית החולים סורוקה. קודם לכן נפצעה בינוני הולכת רגל כבת 60, לאחר שנפגעה מרכב בשדרות בנימין בנתניה. צוות מד"א פינה אותה לבית החולים לניאדו.