הח"כ שנכדו חשוד בסחר בסמים - אליעזר מוזס; "העלילו עלילות"

נכדו של הח"כ מיהדות התורה עצור זה שבוע בחשד לניסיון הברחה של 11 ק"ג קוקאין. בריאיון לרפי רשף סיפרה דודתו על תדהמת המשפחה מהפרשה: "הוא מלח הארץ"

נכדו של חבר הכנסת אליעזר מוזס מיהדות התורה עצור זה שבוע בחשד לניסיון הברחה של 11 קילוגרם של קוקאין, ומעצרו הוארך עד מחרתיים. הנכד נעצר בנתב"ג לאחר ששב ארצה מחופשה בבלגיה, תחילה הוא נעצר במכס כיוון שהבחינו שהוא סוחב הרבה בקבוקים בתיקו, והחוק בנתב"ג מתיר רק שני בקבוקים. כך גילו כי במזוודה של הנכד יש פתח חבוי מהעין ובו נמצאו חמישה קילוגרמים של קוקאין. בנוסף בבקבוקים שכן היו גלויים לעין נמצאו שישה קילוגרמים מאותו הסם, שבתהליך כימי הפכו לנוזליים.

היידי מוזס היא דודתו של החשוד מצד האם, ובריאיון לרפי רשף סיפרה עד כמה בני המשפחה נדהמו מהפרשה וכי היא וכל מי שמכיר אותו טוב, בטוחים בחפותו."סיפור מצער, אנחנו לא יודעים מה לעשות עם עצמנו, פשוט העלילו עליו עלילות", סיפרה מוזס על תחושות המשפחה והמשיכה: "הוא מלח הארץ, הוא עוזר ונותן מעצמו לכל מי שרק מבקש, פשוט מזעזע. כל מי שמכיר אותו וכל הסביבה יודעת לומר מי הבנאדם הזה", שיתפה מוזס.

מוזס סיפרה כי נכדו של חבר הכנסת עובד כעת בתחום הבנייה, ולטענתה הוא אדם רציני שעובד קשה מאוד. עוד הוסיפה מוזס כי הנכד נסע לחופשה בבלגיה כי ביקש להתאוורר לכמה ימים ורק רצה לנוח, "הוא עבר בידוק בטחוני ושם לא היה כלום, מתברר שזה בכלל בקבוקים של וודקה", סיפרה מוזס. "הוא לא יודע מהחיים שלו, תשאל אותי מה זה סם - אנחנו לא יודעים, אנחנו לא יודעים מה זה סיגריות", שיתפה מוזס על ההלם מהפרשה.

>> עוד כתבות בחדשות עשר: 

חילוץ נלהב: לוחמי אש הצילו כלבים שהושארו במכוון ברכב

מזג האוויר: חם מהרגיל - אך ייתכן גשם קל

דיווח: שקד חרגה מסמכותה והתערבה בשחרור אולמרט

היידי מוזס
 

היידי מוזס (חדשות עשר )

 

עורכת הדין של משפחת מוזס, ליה פלוס, אמרה: "מדובר בבן משפחה בין טובים, אין לו קשר לעבירות פלילות והוא מעולם לא נחשף לתחום הפלילי". עוד הוסיפה פלוס כי "אנחנו נדע לחלץ גם את המשפחה מהמסכת הלא נעימה הזאת שהיא חווה כעת וגם את הבחור עצמו הביתה". 

 נכדו של  ח"כ אליעזר מוזס
 

נכדו של ח"כ אליעזר מוזס(חדשות עשר )