אוהדי בית"ר התפרעו אחרי ההפסד: "הבעירו לי את האוטו" • תיעוד

נוי דיטשי, אוהדת הפועל ב"ש, תיעדה את אוהדי הקבוצה היריבה מציתים צעיף ומשליכים אותו על הרכב. היא אמרה לחדשות עשר: "הזהירו אותנו, אבל לא אמורים להגיע למשחק ולפחד"

אוהדים של הפועל באר שבע, שהגיעו אתמול (שבת) לצפות בקבוצתם משחקת מול בית"ר ירושלים, סיימו את הערב עם חוויה לא נעימה. לאחר שהאלופה הביסה 1:4 את המארחת מהבירה ועשתה צעד נוסף לעבר זכייה באליפות, תועד אוהד בית"ר שורף צעיף של הפועל באר שבע בסמוך לרכב פרטי של אוהדי ב"ש, ולדברי יושבי הרכב, הצעיף הושלך בשלב מסוים לעבר המכונית וגרם לה נזק.

"יצאנו מהמשחק והתקרבנו לכיוון החניה של האצטדיון", סיפרה לחדשות עשר נוי דיטשי, שהייתה באותו רכב. "היו לידנו רכבים של אוהדי בית"ר והם הוציאו את הראש מהחלון והחלו לקלל ולירוק עלינו, התעלמנו". 

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

איך כבש הג'ירו את לבבות הישראלים?

עונת הרחצה נפתחה: 74% מהחופים נקיים; המלוכלך ביותר - גן רווה

דיווח: טראמפ שכר חברה ישראלית לריגול אחר גורמים בממשל אובמה

בהמשך סיפה דיטשי כי "הגענו לאוטו, התחלנו לנסוע ונתקענו בפקק. לידנו היו חבורה של צעירים עם צעיפים של אוהדי בית"ר. הם לקחו צעיפים מאוהדי ב"ש ושרפו אותם. הם הגיעו לרכב שהייתי בו, פתחו את הדלת של האוטו שלי, לקחו את הצעיף שלי, שרפו אותו והבעירו את האוטו. כל הדלתות שלי נשרפו".

 רכב שהציתו אוהדי בית"ר
 

הרכב הוצת לאחר המשחק ( נוי דיטשי)

 

לדבריה, "זו הייתה חוויה ממש לא נעימה. בשלב מסויים הם הניחו את הצעיף על המכסה מנוע. לא יכולנו לצאת מהאוטו כי אוהדי בית"ר הקיפו את הרכב. המזל הוא שהפקק השתחרר ויכולנו לנסוע משם, אחרת יש סיכוי שהרכב היה מתפוצץ. אני מתכוונת להגיש תלונה במשטרה. הזהירו אותנו מראש לא להתסובב עם אדום, אבל אתה לא אמור להגיע למשחק כדורגל ולפחד. האליפות הובטחה אתמול כמעט בוודאות וזה העיב על השמחה".  

רכב שהוצת אחרי המשחק של בית"ר-ב"ש
 

רכב שהוצת אחרי המשחק של בית"ר-ב"ש (נוי דיטשי)

 

במשטרה מסרו מוקדם יותר כי במסגרת פעילות במשחק נעצרו מספר חשודים שהיו מעורבים באלימות ובריונות בכביש. בנוסף, נרשמו דוחות תנועה. שני חשודים במעורבות בקטטה נעצרו, כמו גם שני חשודים במעורבות באירוע אלימות במפגש בין בית"ר ירושלים למכבי תל אביב. הארבעה שוחררו ובמשטרה ידרשו מבית המשפט להרחיק אותם מהמגרש. במהלך ההתמודדות עצמה הורחקו שישה צופים מהמגרשים.

18 רכבים שחנו והפריעו לתנועה נגררו, וכנגד 45 נהגים נרשמו דוחות בגין עבירות בריונות בכביש. בנוסף, במשטרה שפכו 83 משקאות אלכוהוליים.