"לתת זה לקבל": התלמידים שמגשימים חלומות לילדים חולים

תלמידי כיתה ו' בבית הספר "חופים" ארגנו, שנה תשיעית ברציפות, יריד מכירות ואספו כ-13 אלף שקלים, שיועברו לעמותת "משאלת לב". מנהלת בי"ס: "זו מהות החינוך"

בבית הספר "חופים" בקיבוץ יד מרדכי שבמועצה האזורית חוף אשקלון ישנה מסורת הנמשכת כבר תשע שנים. בכל שנה תלמידי כיתה ו', השכבה הבוגרת במוסד החינוכי, עוברים בין הכיתות ומסבירים על עמותת "משאלת לב", שמטרתה יצירת חוויות בלתי נשכחות לילדים חולים וניסיון לעזור לילד ולמשפחתו להתמודד עם קשיי המחלה.

השנה, התלמידים יצרו בין היתר גם סרטון תחת הכותרת "לתת זה לקבל", כשהיום (שישי) הגיע המיזם של בית הספר לשיאו, כשכל התלמידים השתתפו ביום "משאלת לב", שבמסגרתו כל אחד מהילדים הביא לבית הספר חפצים מביתו.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

בירה פקוקה: אלה הכבישים שנחסמו בירושלים לקראת הזנקת הג'ירו

משדה התעופה בטהראן למחסן בעל הגג המשולש: הדרך לארכיון הגרעין

שימו לב: טוויטר קוראת למשתמשים להחליף סיסמה באופן מיידי

החפצים נמכרו לתלמידים ביריד שהוקם בחצר בית הספר, כשכל הכסף שגויס יועבר לעמותת "משאלת לב" לטובת הגשמת חלומם של הילדים.  הדוכנים שילבו אוריגמי, תכשיטים וציור על כלים, כשהכסף שנאסף הסתכם בכ-13 אלף שקלים. דניאלה כהן, מנהלת בית הספר ״חופים״, אמרה: ״מבחינתנו, הצוות החינוכי, זה המהות של חינוך: מקום של יוזמה ונתינה. אנו מנסים לגייס כמה שיותר כסף כדי להגשים לכמה שיותר ילדים את החלומות שלהם״.

 היוזמות של הילדים בבית הספר חופים
 

היוזמות של הילדים בבית הספר חופים (חדשות עשר)