חייל הותקף ברכבו, חדשות עשר

לוחם ביחידה מובחרת הותקף באכזריות בגלל שהסיע מלצרית לביתה

פרסום ראשון: החייל סייע לצעירה לחזור לדירתה בשעות הבוקר המוקדמות. בן זוגה עקב אחרי השניים, וכשהגיעו למקום קפץ על הבחור, שבר לו את השיניים והאף - ונמלט

פרסום ראשון: לוחם ביחידה מובחרת הותקף הבוקר (שישי) באכזריות בפניו ופונה לבית החולים סורוקה במצב בינוני עם שברים באף, בשיניים ובלסת.

החייל, שמשרת בשטחים, יצא לחופשה בביתו שבאופקים לאחר שלושה שבועות. אמש, לאחר שהגיע לביתו, נסע לעזור לבני משפחתו בארגון מסיבה באחד האולמות בעיר. בשעה 5:00 לפנות בוקר התבקש להסיע מלצרית, שאותה לא הכיר, לביתה שבאופקים.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בירה פקוקה: אלה הכבישים שנחסמו בירושלים לקראת הזנקת הג'ירו

הוואי: אלפים פונו מבתיהם בעקבות התפרצות הר געש

בפעם השנייה בשבועיים: תינוק במצב קשה עקב נוכחות סמים בגופו

 חייל הותקף ברכבו

חייל הותקף ברכבו (חדשות עשר)

 

השניים הגיעו למקום, ושם קפץ עליו צעיר אחר, גם הוא חייל, הכה אותו באגרופים בפניו ושבר את שיניו, הלסת והאף. החשוד נמלט מהמקום והלוחם פונה לסורוקה. לאחר שאביו של הנתקף הגיש תלונה במשטרה, נתפס החשוד ונעצר. בחקירתו סיפר כי עקב אחרי השניים, כיוון שחשד כי חברתו בוגדת בו.

"הוא הרס לנו את החיים, לוחם יוצא לחופש אחרי תקופה ארוכה וחוזר הביתה בלי שיניים ובלי אף", אמר אביו של הנתקף, "רק עכשיו הוא סיים את המסלול והתחיל פעילות מבצעית ובסוף דבר כזה קורה לך ליד הבית, המזל הגדול שהחייל השני לא השתמש בנשק שהיה אצלו באוטו".

עו״ד איתי יצחק, סנגורה של המשפחה שבנה נפצע: "מדובר במקרה חמור מאד שיכול היה להסתיים ברצח. אני סמוך ובטוח שמשטרת ישראל תעשה עבודתה נאמנה ותפעל גם לחילוט רכבו של התוקף, שבאמצעותו בוצעה תקיפתו האכזרית של מרשי".

 עורך דינו של החייל שהותקף
 

איתי יצחק, עורך דינו של החייל שהותקף (חדשות עשר)