בפעם השנייה בשבועיים: תינוק במצב קשה עקב נוכחות סמים בגופו

בן שנה ממזרח ירושלים הובא למחלקת טיפול נמרץ בהדסה הר הצופים כשהוא שקוע ואפאטי. בדמו נמצאה כמות גבוהה של מריחואנה ואביו עוכב לחקירה

תינוק בן שנה, תושב מזרח ירושלים, פונה הלילה (שישי) במצב קשה לבית החולים הר הצופים בירושלים, כשהוא שקוע ואפאטי. התינוק מטופל בטיפול נמרץ ילדים ונמצא במצב יציב.

במהלך בדיקת דם שהתבצעה בחדר המיון, נמצאה בגופו כמות גבוהה של סם מסוג מריחואנה. בית החולים דיווח למשטרה, שעיכבה את אבי התינוק לחקירה.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

לקראת הפסגה: טראמפ בוחן השבת הכוחות מקוריאה

בצל נאום האנטישמיות: אבו מאזן הצהיר על תפקיד סמלי לתמימי

חרף השרב הכבד: מירוץ האופניים ג'ירו ד'איטליה יוזנק היום

 שתילי מריחואנה
 

שתילי מריחואנה שנתפסו במעבר חוצה שומרון (דוברות משרד הביטחון)

 

כזכור, לפני כשבועיים פונה תינוק בן 10 חודשים, מאחד מיישובי עמק יזרעאל, למרכז הרפואי העמק בעפולה כשהוא במצב קשה ובסכנת חיים בשל הרעלת קנאביס. התינוק פונה בתחילה לבית החולים הצרפתי בנצרת, אך בשל חומרת מצבו והצורך לאשפזו ביחידה לטיפול נמרץ, הוא הועבר לעפולה כשהוא בהכרה מעורפלת, ונשימתו שטחית מאוד עד כדי הפסקות נשימה. 

הוריו לא ידעו להסביר מה קדם להידרדרות במצבו, והועלה חשד כי הוא סובל מדלקת של המוח או אפילו מחבלת ראש. בהמשך סיפרו הוריו כי מוקדם יותר ראו אותו מכניס בדל סיגריית קנאביס לפיו, וכנראה שהסם שבלע גרם להידרדרות המהירה במצבו. אביו של התינוק נעצר ומעצרו הוארך היום בבית משפט השלום בנצרת עד ליום ראשון.

האירוע דווח למשטרה, ועובדת סוציאלית של בית החולים עירבה במקרה את פקידת הסעד.