הוכה בבעיטות ואגרופים ע"י אוהדי מכבי חיפה: "זה לינץ'"

רפי ביטון הגיע לאצטדיון סמי עופר כדי לעודד את עירוני ק"ש, והוכה ע"י שלושה אוהדים, שנעצרו. ביטון סיפר ל"חמש עם רפי רשף" מבית החולים: "אמשיך להגיע לאצטדיונים"

רפי ביטון הגיע אתמול (שבת) לאצטדיון סמי עופר כדי לעודד את קבוצת, עירוני קריית שמונה, ששיחקה נגד הקבוצה המארחת, מכבי חיפה. לאחר חילופי דברים בינו לבין כמה מאוהדי הקבוצה היריבה, החלו שלושה מהם להכות אותו בבעיטות ואגרופים והוא אושפז בבית החולים.

"זה לינץ', אני לא בחור אלים ואני לא יודע לריב מכות ולא בשביל זה באתי. רק רציתי לעודד את קבוצת הכדורגל", סיפר רפי, שנפגע בראשו, בגבו ובידו. "אני בטראומה מאוד קשה".

 הוכה ע"י אוהדי מכבי חיפה. רפי ביטון
 

הוכה ע"י אוהדי מכבי חיפה. רפי ביטון( חדשות עשר)

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

פרסום ראשון: מבקר המדינה פתח בבדיקה מקיפה על האסון בערבה

הצתת מסגד וכתובות נאצה: מתחילת החודש - 14 פשעי שנאה בגדה

שוטר ירה בעבריין מוכר לאחר שדקר אדם במהלך קטטה בירושלים

"הגענו למשחק הכדורגל, קריית שמונה הבקיעה שער למכבי חיפה, וזו פעם ראשונה שקורה דבר כזה" סיפר רפי שהוכה על ידי האוהדים לאחר שקילל את הקבוצה המארחת.

"רצו לפנות אותי לאחר שנתתי עדות ראייה לבית החולים. הגעתי קודם הביתה והרגשתי סחרחורת והקאתי, ואז פיניתי את עצמי לבית החולים", אמר.

"לשים אוהדים של קבוצות יריבות באותו יציע זה לא במקום", טען האוהד, אך הסביר כי למרות זאת ימשיך להגיע לאצטדיונים ולעודד את קבוצתו, אפילו נגד מכבי חיפה.

שלושת האוהדים המכים נעצרו, ובית המשפט האריך את מעצרם ביום. במכבי חיפה הודיעו שהם מושעים מכניסה לאצטדיון וכי לא יחזרו אליו בחודשים הקרובים.