נמשכים החיפושים אחר נהג המשאית שנעדר מחמישי בעקבות השיטפונות

250 שוטרים, כוחות צה"ל וכב"ה משתתפים בסריקות לאיתורו, תוך שימוש באמצעים מיוחדים. המאמצים חודשו הבוקר, לאחר שהופסקו אתמול אחר הצהריים בגלל מזג האוויר

מאז שעות הבוקר (שבת) ועם השיפור בתנאי מזג האוויר, נמשכים מאמצי החיפוש אחר נהג המשאית הנעדר בשפך נחל צין. מעל 250 שוטרים, כוחות צה"ל וכב"ה משתתפים בסריקות, תוך שימוש נרחב באמצעים מיוחדים.

אתמול לקראת הצהריים הופסקו החיפושים אחריו לאחר שהתקבל התראה על חידוש השיטפונות, סמוך ליישוב עין תמר. אתמול נמסר מהמשטרה כי מדובר באזור ממוקש ולכן כוחות החילוץ פועלים בשיתוף עם יחידת יעל של צה"ל כשהם מתמודדים עם זרם מים חזק.

עוד כתבות בחדשות עשר>>

משהו קטן וטוב: בחזרה אל חניכי המכינה ששיפצו בתים של קשישיםבוקר עצוב: הלכה לעולמה המסעדנית והקונדיטורית רביבה אפלנשיא רומניה לראשת ממשלתו שפעלה להעביר השגרירות לי-ם: התפטרי

  משאית הפוכה עקב שיטפון בנחל צין
 

משאית הפוכה עקב שיטפון בנחל צין( חדשות עשר)

 

הנהג העמיס סחורה ביום חמישי במושב נאות הכיכר בצפון הערבה ולאחר שעזב את הישוב, התהפך עם המשאית סמוך לעין תמר ונסחף. במהלך החיפושים אחריו בלילה שבין חמישי לשישי, אותרה גופת הנעדרת מאסון השיטפון שבו נספו עשרה בני נוער. 

דב ליטבינוף, ראש מועצה אזורית תמר, אמר אתמול בתוכנית "אורלי וגיא": "זה כמו לחפש מחט בערימת שחט. יש סריקות בכל האזור, אך כרגע אנחנו מעלים חרס. יש כוחות של יחידת החילוץ של הערבה, ערד, תמר, יחידות צבאיות וכיבוי אש. כוחות גדולים שסורקים את השטח".

החשש מפני שיטפונות הוביל את המשטרה לחסום מספר קטעים לתנועה משני הכיוונים: כביש 90 מצומת הערבה לצומת זוהר ומעין בוקק עד עין גדי; כביש 40 ממצפה רמון לצומת ציחור; כביש 227 מצומת אורון עד לצומת עיר אובות ובאזור גשר צאלים בכביש 224.