כוחות משטרה באום חיראן במהלך עימותים עם תושבי הכפר, רויטרס

הערב: סיפורה של אחראית המרפאה שנחטפה על ידי בדואי

יפעה אסור, שעבדה ביישוב תל שבע, שמרה על יחסים טובים עם מטופליה, עד שבנה של אחת מהן התלונן על הטיפול שהעניקה ופגע בה. "הייתי בטוחה שהוא הולך לשחוט אותי"

השבוע נחשפו שני סרטונים שהציגו מציאות מדאיגה בכבישי הדרום: נשקים שמוצגים לראווה בזמן נסיעה וסגירת חשבונות על הכביש, הם רק חלק מהאירועים שמדירים שינה מעיניהם של תושבי האזור ושל המשטרה, שמתקשה לאכוף את הסדר ללא מדיניות ברורה.

אחד האירועים שלא זכה עד כה לחשיפה תקשורתית גדולה הוא סיפורה של יפעה אסור שנחטפה ע"י בדואי תושב תל שבע. התוקף אמנם נעצר, הורשע ונשלח לרצות עשר שנות מאסר, אך עבור אסור מדובר בטראומה שטרם הגלידה. אסור עבדה כאחראית על קופת החולים ביישוב הסמוך לעומר, וכאחת שמדברת ערבית היא הייתה מאוד מחוברת לתושבים. באחד הימים פנה אליה בנה של אחת המטופלות שלה בטענה כי הטיפול שהעניקה לאמו אינו משביע רצון.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

שיא הסערה מאחורינו - אך עדיין קיים חשש לשיטפונות בנחלים

פורסמו שמות שבעה מההרוגים בשיטפון בערבה; אותרה גופת הנעדרת

פסגת קוריאה: החלה הפגישה ההיסטורית בין שני המנהיגים

"הוא קפץ עליי, תפס לי את השיער ואמר לי לעשות בדיוק את מה שהוא אומר לי, כי הוא הולך לרצוח אותי. הוא אמר לי לעצור את הג'יפ, אך לא לכבות אותו", שחזרה אסור. "הוא העביר אותי למושב האחורי והתחיל לאזוק את רגליי ואף קשר לי את העיניים עם בד ירוק של חמאס. הוא כפת אותי והשכיב אותי כמו שבוית מלחמה במדינת אויב והתחיל למלא אותי בחולות מכף רגל עד ראש. בשלב זה הייתי בטוחה שהוא הולך לשחוט אותי", סיפרה כשהיא על סף דמעות.

"אין דין ואין דיין" - מסע בדרום בעקבות הסרטונים שזעזעו את המדינה, היום בתוכנית "שישי עם אילה חסון".