האינסטלטור שתיקן את הצנרת בבית האישה ברחובות, חדשות עשר

הצנרת בדירתה של בת 70 דלפה - שכניה ניתקו לה את המים

תושבת רחובות לא התקלחה במשך שלושה ימים כתוצאה מניתוק המים. חברי קבוצת הפייסבוק "אבא פגום" נחלצו לעזרתה וביקשו מהעירייה לשלוח פקחים ואינסטלטור שתיקנו את הצנרת

בדירתה של אישה בת 70 החיה לבדה ברחובות התקלקלה הצנרת. המים נזלו לבתי השכנים, שהחליטו לנתק לה את המים והיא לא התקלחה במשך שלושה ימים. חבר בקבוצת הפייסבוק "אבא פגום" גייס את חבריו והם פנו לעירייה, והדליפה תוקנה.

עמרי אהרונוב מקבוצת "אבא פגום" מרחובות נחלץ עם חברים נוספים מהקבוצה לעזרתה של האישה. העירייה שלחה את הפיקוח העירוני ואינסטלטור. כאשר פקחי העירייה הגיעו למקום הם גילו שהאישה נמצאת בסכנת חיים מכיוון שגם תשתית החשמל שלה חשופה.

  הבית ברחובות
 

האינסטלטור מטעם העירייה שתיקן את הצנרת בבית האישה ברחובות

( חדשות עשר)

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

איראן סוערת: האם התגלתה גופתו האבודה של השאה?

דיווח בלבנון: פעיל בכיר בחיזבאללה נהרג בפיצוץ

ניצב בדימוס ניסו שחם הורשע במעשה מגונה; זוכה מיתר האישומים

חברי הקבוצה הבטיחו לסייע בכך ופקחים הגיעו לדירה כדי לטפל בבעיה.

אוהד חן, מנהל קבוצת "אבא פגום רחובות" בווטסאפ סיפר כי "אנחנו שמחים לראות שהפעילות שעשינו הצליחה לעזור לגברת ושתחזור לחייך. אנחנו גאים להיות חלק מתהליך העזרה לזולת שהחל בקבוצה והמשיך לעזרה במקרים מקומיים באמצעות קבוצות הוואטסאפ וגם לאנשים שאינם חברי הקבוצה. אנחנו מאחלים לה רק אושר ושמחה בחיים".

תגובת עיריית רחובות: "לפנים משורת הדין החליטו בעירייה לפתור את הנושא וראש העיר הורה לשלוח עובד לטפל בנושא על מנת שאפשר יהיה לפתור את הבעיה".

בחדשות עשר שודרה סדרת הכתבות "שכנים מהגיהנום" בה נחשפה תופעת סכסוכי השכנים.

 הפוסט בקבוצת "אבא פגום" רחובות

הפוסט בקבוצת "אבא פגום" רחובות (חדשות עשר)