ח"כ סתיו שפיר ואסף הראל, שוקלים להתמודד לראשות העיר ת"א, חדשות עשר / ערוץ עשר

המירוץ לעיריית ת"א-יפו: אסף הראל וסתיו שפיר שוקלים להתמודד

הסאטיריקן וחברת הכנסת מהמחנה הציוני עשויים לנסות ולאתגר את ראש העיר הוותיק, רון חולדאי בן ה-74. האחרון ניצח בכל הקמפיינים שבהם התמודד ומחזיק בתפקיד כ-20 שנה

חצי שנה לפני הבחירות לראשויות המקומיות, שני מועמדים מפתיעים שוקלים להתמודד לראשות עיריית תל אביב-יפו: חברת הכנסת סתיו שפיר והסאטיריקן אסף הראל.

השניים צפויים להתמודד מול ראש העיר הוותיק, רון חולדאי בן ה-74, שמחזיק בתפקיד כ-20 שנה. הוא ניצח בכל הקמפיינים שבהם התמודד באופן מוחץ, ההפרש הקטן ביותר היה 18%. חולדאי נחשב לחזק במיוחד, לאחר שניצח בהתמודדות הקודמת את ח"כ לשעבר ניצן הורביץ (מרצ), ולפני כן את ח"כ דב חנין (הרשימה המשותפת/חד"ש).

 ח"כ סתיו שפיר ואסף הראל, שוקלים להתמודד לראשות העיר ת"א
 

ח"כ סתיו שפיר ואסף הראל, שוקלים להתמודד לראשות העיר ת"א (חדשות עשר / ערוץ עשר)

 

סתיו שפיר מכהנת כבר כחמש שנים בח"כית מהמחנה הציוני. היא נחשבת לאחת ממנהיגות המחאה החברתית בשנת 2011 ונבחרה למקום הרביעי בבחירות המקדימות למפלגת העבודה. היא נחשבת לח"כית לוחמנים וידועה במאבקה למען שקיפות.

אסף הראל חתום על כמה הצלחות טלוויזיוניות, בהן "מסודרים" ו"הפרלמנט". בשנים האחרונות התרכז בתוכניות סאטירה חריפות והביע דעה ביקורתית מאוד שעוררה לעיתים ביקורת. שפיר והראל בוחנים כעת את סיכוייהם להביס את ראש העיר הוותיק.

 ראש עיריית תל אביב רון חולדאי
 

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי (חדשות עשר)