יועצה של מירי רגב ייעץ בשכר לחברת ההפקה של טקס המשואות

פרסום ראשון: יועץ התקשורת מאיר סוויסה, עבד במקביל לייעוץ לשרת התרבות גם אצל חברת "בנדה הפקות", בתמורה ל-20,000 שקלים. סוויסה: "מדובר בתשלום בגין הוצאות בלבד"

פרסום ראשון: מקורבה של מירי רגב, יועץ התקשורת מאיר סוויסה שימש במקביל לייעוץ לשרה גם כיועץ תוכן לחברת "בנדה הפקות" שהפיקה את טקס הדלקת המשואות שנערך שלשום (רביעי) בתמורה לשכר של כ-20 אלף שקלים.

סוויסה הוא אחד האנשים הקרובים לרגב זה שנים, הוא עדיין מייעץ לה ללא שכר בתדרוך כתבים, כתיבת נאומים, תגובות וכו'. חברת ההפקה נבחרה בהליך פטור ללא מכרז.

מאיר סוויסה והמפיק ששכר אותו לעבודה, יגאל בן דוד, אומרים, בניגוד לטענת רגב כי לא ידעה על דבר העסקתו של סוויסה, שהוא שוחח איתה פעמים רבות על הטקס במסגרת תפקידו כיועץ תוכן, ושכנע אותה אישית להוסיף תכנים ולערוך שינויים שלתפיסתם שיפרו את האירוע.

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

המפלגה הדמוקרטית תבעה את רוסיה וקמפיין טראמפ בשיבוש בחירות

מלך אפריקני הכריז ביום הולדתו: אשנה את שם המדינה

טרגדיה בדרום: נקבע מותו של פעוט כבן שנתיים שטבע בבריכה

תגובת משרד התרבות והספורט: "המפיק שנבחר לטקס המשואות בוחר אנשים יועצים על פי שיקול דעתו. לשרה מירי רגב לא היה ידוע עד לרגע זה כי מאיר סוויסה הועסק על ידי חברת ההפקה".

ח"כ מירי רגב
 

השרה מירי רגב(ללא קרדיט )

 

תגובת מאיר סוויסה: "המידע הזה היה גלוי לחלוטין ולא הסתרנו אותו. אני לא מייעץ בשכר למשרד התרבות והספורט מזה תקופה ארוכה מאוד. מה שעמד לנגד עיניו של המפיק והבמאי הם כישוריי המקצועיים. על רעיונות טובים משלמים בעולם. מדובר בתשלום בגין הוצאות בלבד".

תגובת "בנדה הפקות": "סוויסה נבחר ללא קשר לשרה רגב, הוא איש מקצוע מצוין".

בריאיון לחדשות עשר סיפר יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, על העימות אליו נכנס עם השרה רגב, על אורך הנאום של ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס הדלקת המשואות, שבניגוד לסיכום עמו היה ארוך בעשר דקות ממה שהוחלט בתחילה.

יו"ר הכנסת טען כי חברת מפלגתו רבה בכל שבוע עם גורמים שונים בכנסת. זאת, אל מול הרקורד הנקי שלו לטענתו, ב-20 שנותיו במשכן. היא מיוצגת בעיני רבים כגורם מסכסך ומשסה, אל מול הדמות הממלכתית שמייצג אדלשטיין בהווייתו ובתפקידו. לטענתו, "המריבות האלה פוגעות בליכוד. היו מקרים בעבר שהליכוד ירד מהשלטון בגלל המריבות הפנימיות".

בהתייחסו לשאלה אם הוא חושב כי רגב נתפסת כימנית יותר ממנו בקרב מצביעי הליכוד, השיב יו"ר הכנסת - תושב גוש עציון – כי הוא לא מאמין שימצא מישהו שמאמין בכך: "אני לא מאמין שימצא מישהו בין חברי הליכוד שמי שכמוני, שעבר לגדיד לפני הפינוי, העקירה ב-2005 - וגר שם כמה חודשים עם בני המושב - פחות ימני ממישהו שבאותו הזמן דברר את הפינוי שלי ושל אותן המשפחות מגוש קטיף".