זירת התאונה בכביש 4 לכיוון דרום במחלף מורשה, תיעוד מבצעי מד"א

הקטל בדרכים: נין של בכיר חרדי נהרג בתאונה בכביש 4

פרמדיקים של מגן דוד אדום קבעו את מותו של אדם בתאונה שבה נפצעו 6 בני אדם נוספים. הפצועים פונו לבתי החולים תל השומר, בילינסון ושניידר. בת 20 נפצעה קשה בתאונה בי-ם

הקטל בדרכים: פרמדיקים של מגן דוד אדום קבעו הבוקר (שישי) את מותו של צעיר בן 19 שנפצע אנושות בתאונת דרכים בכביש 4 במחלף מורשה לכיוון דרום. ההרוג הינו נינו של האדמו"ר מגור. האזור נחסם לתנועה לזמן קצר ונסיבות התאונה נבדקות.

בתאונה נפצעו 6 בני אדם נוספים בגילאי 25-14. בן 20 נפצע קשה ופונה לבית החולים תל השומר. שניים נוספים נפצעו בינוני ושלושה אחרים נפצעו קל. חובש בכיר במד"א עיזאת אל טורי סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, הרכב שבו נסעו 7 נוסעים היה מעוך בתעלה של נתיב ההשתלבות של כביש 5, מעבר לגדר ההפרדה. במרחק של עשרות מטרים ממנו בתעלת כביש 4 שכב גבר כבן 25 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו בשטח. 3 פצועים במצב קשה ובינוני שכבו על אי התנועה, הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים והם פונו במהירות לבית חולים תוך כדי טיפול רפואי יחד עם 3 פצועים קל שהתהלכו במקום".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

71 חללים התווספו למניין הנופלים במערכות ישראל בשנה החולפת

התחזית לסוף השבוע: עלייה קלה בטמפרטורות - חם מהממוצע לעונה

כתב אישום צפוי להיות מוגש נגד האב החשוד בחטיפת בנו

 זירת התאונה בכביש 4 לכיוון דרום במחלף מורשה
 

זירת התאונה בכביש 4 לכיוון דרום במחלף מורשה (תיעוד מבצעי מד"א)

 

בתוך כך, הולכת רגל כבת 20 נפצעה קשה מפגיעת רכב ברחוב עליית הנוער בירושלים. פרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם. חובש רפואת חירום במד"א חיים גלבשטיין סיפר: "על הכביש סמוך לרכב שכבה צעירה כבת 20 כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת מחבלת ראש. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני בשטח והיא פונתה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח במצב קשה". אמש, נערה בת 16 נפצעה קשה מפגיעת רכב ברחוב אזמכשרי בחיפה. פרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים רמב"ם.