אלג'יריה: 257 הרוגים בהתרסקות מטוס צבאי - אין ניצולים

ע"פ דיווח בכלי התקשורת במדינה, אף אחד מהנוסעים במטוס, שהתרסק זמן קצר לאחר המראתו, לא שרד. במטוס היו 26 פעילי מיליציה המתנגדים לנוכחות מרוקו בסהרה המערבית

מטוס של צבא אלג'יריה התרסק היום (רביעי), זמן קצר לאחר המראתו משדה התעופה הצבאי בופאריכ, הנמצא באזור הבירה אלג'יר. שר ההגנה האלג'יראי אישר כי 257 אנשים היו על המטוס ואף אחד מהם לא שרד. בין ההרוגים בהתרסקות היו גם 26 פעילי מיליציה המתנגדת לנוכחות מרוקו בסהרה המערבית. הסיבה להתרסקות עדיין לא ברורה ומשרד הביטחון באלג'יריה הודיעה על פתיחת חקירה לבירור הנסיבות.

הטיסה הייתה אמורה לנחות בבסיס הצבאי בבכר שבדרום מערב המדינה, אך קודם לכן הייתה צריכה לנחות נחיתת ביניים בטינדוף, שם נמצאים פליטים רבים מסהרה המערבית השכנה. "יש יותר מ-100 מקרי מוות, אך לא ניתן לדעת באופן מדויק כמה נהרגו בשלב זה", אמר מוחמד אחור, דובר סוכנות ההגנה האזרחית במדינה. עוד הוסיף כי "המטוס התרסק בשטח פתוח ומלבד הנוסעים במטוס אין נפגעים באירוע".

עוד כתבות בחדשות עשר >>

דוח: עלייה בביטויים אנטישמיים, אך ירידה במספר מקרי האלימות

האלימות בבתי החולים: מטופל נעצר לאחר שתקף רופאה במזרק

בניגוד לעמדת הפרקליטות - אביה של עדי ביטי שוחרר ממעצר

 התרסקות המטוס האלג'יראי
 

התרסקות המטוס האלג'יראי(חדשות עשר )

 

גם בסרביה דווח על כלי טיס צבאי שהתרסק בסמוך לעיירה קובסיס, צפון-מזרחית לבלגרד. מסיבה שעדיין לא ברורה, שני הטייסים פלטו את עצמם מהמטוס, אך אחד מהם נהרג.