רונן ביטי, חדשות עשר

בניגוד לעמדת הפרקליטות - אביה של עדי ביטי שוחרר ממעצר

פרסום ראשון: בית המשפט הורה לשחרר את רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים, שנגדו הוגש לפני שבועיים כתב אישום בגין עבירות מין בתשע קטינות ובגין איומים

בווידאו: הגשת כתב אישום נגד רונן ביטי

פרסום ראשון: רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, שוחרר ממעצר. בית המשפט הורה לשחררו ודחה את עמדת הפרקליטות להשאירו במעצר עד תום ההליכים. נגד ביטי הוגש לפני שבועיים כתב אישום בגין עבירות מין בתשע קטינות וכן בגין איומים.

העבירות בהן הוא מואשם ביטי הן מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, מעשה מגונה בפני קטינה מתחת לגיל 16, הטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15 ואיומים. על פי האישום ביטי הכיר את הנערות בקבוצת ווטסאפ שהקים למעריצי הבת, בשם "ביטי אימפריה". הוא פנה אליהן בהודעה פרטית ושכנע אותן להעביר את השיחה לאפליקציית טלגרם.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

מבוכת דבלין: משרד הפנים יבחן כיצד ראש העיר הצליח להיכנס לארץ

לדבר עם הילד על השואה? בעד ונגד חשיפה לנושא

אביו של זמר מפורסם נעצר בחשד שהטריד מינית צעירה

 רונן ביטי
 

רונן ביטי (חדשות עשר)

 

בכתב האישום נטען כי ביטי נהג לנהל שיחות בעלות אופי מיני עם הקטינות, ובין היתר נהג לשאול אותן האם קיימו יחסי מין, ביקש מחלקן הודעה קולית בה הן נשמעות גונחות, שלח לחלקן תמונות וצילומי וידאו שלו מבצע מעשים מיניים בעצמו, הציע לחלקן לבצע בעצמן מעשים מיניים ועוד. בנוסף נטען כי הוא ביקש מאחת הקטינות לבצע בו מעשים מיניים וכן שלח לשלוש קטינות סרטון המתעד מעשים כאלה בין שני קטינים בכיתת לימודים.


לפי האישום, בשלב מסוים פתחו חלק מהקטינות קבוצת וואטסאפ שבה חשפו בפני אשתו של ביטי את מעשיו. הוא מואשם ששלח בקבוצה זו הודעה קולית שבה איים על שתיים מהקטינות. "ניצל ניצול ציני ובוטה את הצלחתה של בתו ואת הערצתן של קטינות רכות בשנים לבתו", כך נכתב בבקשת מעצרו עד תום ההליכים.

 עורך הדין שרון נהרי
 

עורך הדין שרון נהרי (יח"צ)

 עורכת הדין רותם טובול

עורכת הדין רותם טובול (חדשות עשר)