עשרות צוערות גזרו את שערן: התרומה הגדולה של הקצינות לעתיד

שירה לינדי החלימה מסרטן הרשתית בו לקתה כילדה. כעת, כצוערת בבה"ד 1, היא רצתה לתרום לחולות וחולים והצליחה לרתום את חברותיה להעניק את שערן לאחרים

שירה לינדי, צוערת בקורס הקצינות שבבה"ד 1, ביקשה רק בקשה אחת מחברותיה להכשרה – לוותר על שערן בשביל לעזור לחולות וחולי סרטן. הצוערת שבילדותה חלתה במחלה, נלחמה והחלימה, מחפשת כעת איך לתת מעצמה לאחרים. "מהרגע שמגיעים לקורס קצינים מתעסקים בנתינה וערכים וזה טוב ויפה לדבר על זה", אומרת לינדי. "אבל לעשות עם זה משהו – זה האתגר".

בגיל שנתיים אובחנה לינדי עם גידול סרטני ברשתית ומכירה היטב את ההתמודדות עם המחלה. "גילינו את זה מאוחר יחסית והבראתי, אבל אני לא רואה בעין שמאל כתוצאה מכך", היא משחזרת. "כמה שנים אחר כך גם אחי חלה".

בעקבות מחלת האח, עלתה משפחתה לישראל, והתוודעה למתנבי עמותת "זכרון מנחם" שתומכת בילדים ובני נוער חולי סרטן. כעת, כשלינדי בקורס קצינים, היא הצליחה לרתום את כל חברותיה לתרום את שערן דרך העמותה וכך להעניק פאות בחינם לחולות וחולי סרטן.

>> עוד כתבות בחדשות 10:

חשיבה ביקורתית במערכת החינוך: בישראל מדשדשים מאחור
תמונות חדשות מהיעד הסורי שהותקף; בישראל נערכים לתגובה מטהראן

מקובל על חמאס ועל פתח: המדען שעשוי להחליף את אבו מאזן

צוערת מתכוננת לתרום את שערה
 

צוערת מתכוננת לתרום את שערה( חדשות עשר)

 

זו אחר זו התיישבו בנות הקורס על הכיסא עם צמה ארוכה והרבה חששות. עשרות צוערות וקצינות נתנו מעצמן כדי להקל, ולו במעט, על החולים והחולות שזקוקים לכך. "המסר שלי הוא נתינה", מוסיפה לינדי. "לא רק למדינה, אלא גם לאחר".

כתבתם של דניאל חג'בי והילה אלרואי.