ניצב ניסו שחם, חדשות עשר

נחקרות בתיק ניסו שחם תובעות את מח"ש: "חקירה פוגענית ומשפילה"

השתיים הגישו תלונה במשטרה וצפויות לתבוע את המחלקה ב-3 מיליון שקלים על "שאלות חודרניות ואמירות מבזות" במהלך חקירת הניצב החשוד בהפרת אמונים ועבירות מין

בעוד כשבועיים וחצי ותינתן הכרעת הדין במשפטו של ניצב בדימוס ניסו שחם, שש שנים לאחר שהתחילה הפרשה. שחם מואשם בהפרת אמונים ובעבירות מין כלפי כמה שוטרות. שתיים מהנחקרות בתיק הגישו היום (ראשון) תלונה במשטרה נגד המחלקה לחקירות שוטרים ומחר הן תגשנה תביעה על סך שלושה מיליוני שקלים באמצעות עו"ד איתן חיימוביץ.

התביעה התקדימית הגיעה בעקבות איומים שהופנו כלפיהן ועל חקירה פוגענית ומשפילה, לטענתן, שעברו במח"ש. השתיים טענו כי החקירה כללה שאלות חודרניות ולא נחוצות על טיב היחסים שקיימו בהסכמה עם ניצב שחם ואמירות מבזות שהופנו כלפיהן.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

בניית גדר הגבול בלבנון: אופנוענים מוחים עם דגלי חיזבאללה

לאחר המתקפה הכימית: אסד בונה סוריה חדשה - עם רוב שיעי

האם חברת מלונות פתאל בדרך לעסקת מלונות ענקית בהולנד?

ניצב ניסו שחם

ניצב ניסו שחם( דוברות המשטרה)

 

סביר להניח כי לא תיפתח חקירה מיידית נגד חוקרי מח"ש על הדרך בה חקרו את השתיים, אך אין ספק כי לא ניתן לנתק את ההליך יוצא הדופן הזה ממשפטו של ניסו שחם. בכל מקרה נראה כי חלק מהשאלות שנשאלו במהלך החקירה אכן היו ללא צורך אמיתי, וכי אם מישהי מודה בקיום קשר אינטימי עם שחם, הפרטים על האקט המיני עצמו אינם רלוונטיים.

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי "הכרעת הדין בעניינו של ניסו שחם צפויה להינתן בימים הקרובים. לכן בעת הזו לא נגיב על טענות אשר הושמעו גם בעבר וניתן להן מענה במסגרת ההליך המתנהל בבית המשפט".