אמבולנס (ארכיון), (מצב בטחוני גלובלי)

מת פעוט כבן שנה מישוב בנגב – נסיבות המקרה בבדיקה

צוות מד"א הוזעק למרפאה בערד, אליה הובא הפעוט מישוב בדואי כשהוא מחוסר הכרה. הפרמדיקים שביצעו בו פעולות החייאה נאלצו בסופן לקבוע את מותו. המשפחה: נעקץ ע"י עקרב

טרגדיה בנגב: מותו של פעוט כבן שנה מישוב בדואי נקבע הבוקר (ראשון), לאחר שהוא הובא מחוסר הכרה למרפאה בערד. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למרפאה ביצעו בפעוט פעולות החייאה מתקדמות, שבסופן נאלצו לקבוע את מותו. נסיבות המקרה נמצאות בבדיקה ובמשפחתו של התינוק טוענים: הוא נעקץ ע"י עקרב.

אתמול מת ילד בן ארבע לאחר שלפי החשד נשכח על ידי אביו ברכב באום אל פחם, בעת שהיה בעבודה. הילד, תושב ערערה בשם מוחמד שעלה, נעדר מספר שעות ומשפחתו התקשרה למשטרה לאחר שחיפשה אחריו במשך מספר שעות. במשטרה סיפרו שפתחו בחיפושים ובמקביל פנו לאב, שהיה כאמור במקום עבודתו כדי שיבדוק אם הילד נמצא ברכב. לטענתם האב בדק ואכן הילד היה ברכב כשהוא במצב אנוש. לאחר שפונה לבית החולים הקרוב, גורמי הרפואה קבעו את מותו.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

שניים נחנקו ממופלטה במהלך המימונה - גבר בן 80 במצב קשה

מסמכים בקולומביה חושפים: כך מגייס חיזבאללה כסף לטרור

סוף החלום: עמרי כספי נחתך מסגל גולדן סטייט לקראת הפלייאוף

הורים מנתניה נעצרו בחשד להתעללות בבנם בן ה-3 חודשים (אילוסטרציה)
 

נסיבות המקרה בבדיקה - אילוסטרציה (GettyImages / אימג'בנק)

 

בשבוע שעבר, תינוק בן שנה טבע למוות בג'קוזי בחדר שבו לן עם משפחתו במלון "מיאמי" באשדוד. צוות מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים אסותא באשדוד תוך פעולות החייאה, שם נקבע מותו. הוריו של התינוק נעצרו לאחר האירוע וגופתו נשלחה לנתיחה שלאחר המוות.

לפני כשבועיים מתה פעוטה בת שנתיים לאחר שחולצה תחילה במצב אנוש וללא הכרה מדירה בבאר שבע שעלתה באש. זמן קצר לאחר מכן נקבע מותה. אח נוסף, בן 4, חולץ במצב קשה, גם הוא ללא הכרה, מהדירה שבשכונת רמות בעיר. לפי מידע שהגיע לחדשות עשר, לטענת האם, הילדים שיחקו עם גפרורים ונרות או חומר דליק אחר. על פי עדי ראיה נשמע פיצוץ ונבדק אם יש קשר בין הדברים. שירותי הכבאות חוקרים את השריפה על מנת לברר את נסיבות האירוע.