הג'קוזי בבית המלון לאונרדו רויאל ריזורט, אתר המלון

מכות בבית המלון: המשפחה שתועדה תוקפת מציל הורחקה מאילת

המשטרה בעיר הדרומית פתחה בחקירה בעקבות פרסום הסרטון מהבריכה במלון "רויאל ריזורט". החשודים אותרו ועוכבו לחקירה, ובסיומה שוחררו בתנאים מגבילים

בעקבות פרסום סרטון המתעד כמה בני משפחה תוקפים באלימות את המציל בבריכת המלון "רויאל ריזורט" באילת, המעורבים במקרה עוכבו לחקירה ובתומה הורחקו מהעיר – כך נמסר הבוקר (רביעי) ממשטרת אילת. המשטרה פתחה אתמול בחקירת המקרה, שאירע ככל הנראה ביום שני, למרות שלא הוגשה תלונה בעניין.

החשודים בתקיפה אותרו ועוכבו, כאמור, ולאחר מכן שוחררו בתנאים מגבילים. ממשטרת אילת נמסר כי חומר החקירה יועבר ליחידת התביעות לעיון והחלטה.

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

בסיוע הטכנולוגיה - העתקות והדלפות במבחן הסכמת סוכני הביטוח

רצח בכפר סבא: חשוד דקר למוות את אמו, נמלט מהזירה - ונתפס

ליברמן: הרוגי עזה לא אזרחים תמימים, מי שיתקרב לגדר - בסכנה

המציל, בן 61, הותקף לאחר שלטענת בני המשפחה דיבר בצורה לא יפה לאחת מהבנות. הוא סיפר אתמול לחדשות עשר כי "עשו בו לינץ'" לאחר שהעיר לילדה על משקלה. "הייתה שם ילדה גדולה מעבר לממוצע הרגיל", סיפר. "אני כשלתי בלשוני. אמרתי לה, 'ילדה אני מבין שאת קצת שמנה וקשה לך לזוז, אבל אין מה לעשות את חייבת לצאת כי אנחנו סוגרים'".

לדבריו, בשלב זה, אמה של הילדה ששמעה את הדברים קמה ממקומה והחלה לתקוף אותו. לדבריו, "חמש פעמים ביקשתי מהם לצאת והיא לא שמעה שום דבר. אמרתי לה, 'את צודקת, כשלתי בלשוני, אבל היא צריכה לצאת'. היא אמרה לי, 'לא, אני אפרק לך את הצורה, אני אהרוג אותך'".

"ניסיתי לבלום אותה, לא הרבצתי, ואז הגיעו עוד שבעה אנשים משום מקום", שחזר המציל. "אחד הכניס לי בעיטה לצלעות". לדברי המציל, הנהלת בית המלון ביקשה ממנו שלא להגיש תלונה במשטרה ואף זימנה אותו לשימוע לפני פיטורים.

מהנהלת המלון נמסר בתגובה כי "מדובר בוויכוח שיצא מכלל שליטה. אנו מוקיעים אלימות מכל סוג שהוא ומצרים על המקרה".