תאונה או התאבדות: מדוע הידרדרה מצוק משפחה בת 8 נפשות?

זוג אימהות וששת ילדיהם המאומצים נפלו עם רכבם בקליפורניה היישר לאוקינוס השקט. בזירה לא נמצאו סימני החלקה או בלימה. בנוסף, תלונות על התעללות במשפחה הוגשו לרווחה

בשבוע שעבר הידרדרה מצוק מכוניתן של ג'ניפר ושרה הארט, זוג אימהות נשואות, היישר לאוקינוס השקט. במקום נמצאו גופות השתיים, יחד עם גופות שלושה מילדיהם המאומצים, שלא היו חגורים בזמן התאונה. שלושה ילדים נוספים מוגדרים נעדרים.

השתיים נראו עוזבות את ביתן לאחר שנציג שירותי הרווחה המקומי הגיע לביקור במקום. זאת, לאחר תלונה של השכנים על כך שהזוג מתעלל בילדים. "הן הציגו את המשפחה כקטנה ומאושרת, אך בערב שלפני התאונה הילדה התחננה שלא לחזור הביתה", סיפרה דנה דקלאב, המתגוררת בסמוך, "דבונטה בא לכאן ואמר לנו שמרעיבים אותו למוות".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

סערת קובי מידן: השדרן התנצל על דבריו - והוחלט כי לא יודח

פרקליטת תמימי: התלוננו על הטרדה בחקירה - לא נעשה דבר

חשד לניסיון פיגוע ליד אבני חפץ; מיידה אבנים נפצע אנוש בחלמיש

 משפחת הארט שנספתה לאחר שרכבה נפל מצוק

משפחת הארט שנספתה לאחר שרכבה נפל מצוק (חדשות עשר)

 

דבונטה הוא אחד הילדים הנעדרים, שעלה לכותרות לפני כארבע שנים, כאשר באחת ההפגנות נגד אלימות השוטרים כלפי הקהילה השחורה, התפרסמה תמונתו כשהוא מחבק את אחד השוטרים.

בזירת התאונה לא נמצאו סימני החלקה או בלימה של המכונית, מה שמעלה את החשד שמדובר בהתאבדות. "זו הייתה זירה מבלבלת", אמר שוטר מקומי, " לא היה סימן לסיבה שכלי הרכב הזה הצליח להיחלץ מבוץ בעומק 23 מטר ונכנס לאוקיינוס השקט".