מכתש רמון, ללא קרדיט

ילדים סבלו מהתייבשות במדבר יהודה - יחידת חילוץ הוזעקה למקום

יחידת חילוץ של המשטרה הוזעקה לנחל קינה ביחד עם רופא במטרה לחלץ ילדים שטיילו ביחד עם משפחתם. שלושה נפצעו מפיצוץ בלון גז סמוך ליער אליקים

יחידת חילוץ של המשטרה הוזעקה היום (ראשון) לאזור נחל קינה שבמדבר יהודה ביחד עם רופא, זאת במטרה לחלץ ילדים שסובלים מתשישות והתייבשות, זאת לאחר שטיילו באזור ביחד עם משפחתם.

מוקדם יותר התקבל דיווח במוקד של מגן דוד אדום על בלון גז שהתפוצץ במהלך פיקניק, סמוך לכניסה ליער אליקים. חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו לאזור ופינו לבית החולים שלושה פצועים במצב בינוני, בהם: נער בן 14, גבר כבן 40 עם כוויות בדרגה א' בפנים ובגפיים העליונות, ואישה כבת 43 עם כוויות דרגה ב' בפנים ובגפיים העליונות.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר:

האכיפה מתגברת: שלושה אתרי בנייה מסכני חיים נסגרו ל-30 יום

תיעוד: נכד של עבריין מוכר וחברו דורסים למוות גבר - ונמלטים

רומניה: מעל 20 תיירים ישראלים נפצעו בתאונת מיניבוס, רובם קל

מאות אלפי ישראלים יצאו לטייל ברחבי הארץ, ונהנו מפעילויות מיוחדות לחול המועד פסח. כ-150 אלף הגיעו לשמורות הטבע והגנים הלאומיים של רשות הטבע והגנים. בין האתרים הבולטים: גן לאומי גן השלושה (הסחנה), גן לאומי קומראן שם נערכת פעילות בעקבות המגילות הגנוזות וגן לאומי קיסריה, שם עורכת רשות הטבע והגנים את מופע הסוסים בהיפודרום הגדול. בנוסף כ-10,000 מטיילים כבר הזמינו מראש לינה הלילה בחניונים הפרוסים ברחבי הארץ. כמו כן, למרות המתיחות בדרום, הגיעו לטייל ישראלים רבים באזור עוטף עזה.

 זירת אירוע הדקירה בים המלח
 

יחידת חילוץ בדרך למדבר (ארכיון) ( קבוצת מדברים תקשורת)

 

מחר תערוך רשות שמורות הטבע והגנים פעיליות שונות למטיילים באתריה. בין הפעילויות המתוכננות: קסם של מדבר בתל באר שבע, צרים עם אבירים בגן לאומי אפולוניה, רוכבים לאורך הירקון בגן לאומי ירקון ופעילות פסיפס עפיפונים בגן לאומי ציפורי.