זירת האירוע בה על פי החשד נורה ג'אבר, ללא קרדיט

חשד לרצח בטייבה: בן 29 נורה למוות

בשעות הבוקר נאלצו לקבוע את מותו של מקרם ג'אבר לאחר שנורה 30 פעמים באזור מגוריו. בבית החולים מאיר בכפר סבא נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה

חשד לרצח.  מקרם ג'אבר, בן 29, נורה בשעות הבוקר (שבת) המוקדמות באחת מהשכונות שבעיר, סמוך למקום מגוריו. זמן קצר לאחר מכן נאלצו לקבוע את מותו.

ג'אבר פונה בתחילה למרכז רפואי בטייבה, שם הוענק לו טיפול ראשוני. לפי הצוות הרפואי, הוא נורה לפחות 30 פעמים בפלג גופו העליון. לאחר מכן הועבר לבית החולים מאיר בכפר סבא, שם נאלצו לקבוע את מותו. כוחות משטרה הגיעו למקום, אספו ממצאים ופתחו בחקירה. 

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר  

התחזית: חול המועד יהיה אידאלי לפעילויות מחוץ לבית

מועצת הביטחון דנה באירועים בעזה; גוטרש קרא לחקירה עצמאית

בערב החג: 18 אנשים נפגעו משאיפת עשן בשריפה בנתניה

בכפר מושירפה שבאזור ואדי עארה נורו שני צעירים ונפצעו באורח בינוני. נסיבות האירוע בבדיקה. נציין כי שבעה בני אדם נרצחו מתחילת השנה נרצחו בחברה הערבית שבעה בני אדם.

מקרם ג'אבר בן ה-29 שנורה למוות בטייבה
 

מקרם ג'אבר בן ה-29 שנורה למוות בטייבה( ללא קרדיט)

ביום רביעי האחרון קולמביאנית בת 40 נדקרה למוות בחנות בדרך שלמה בתל אביב. הרקע לאירוע עדיין לא ברור, אך המשטרה בודקת חשד כי נדקרה על ידי בן זוגה, גבר בשנות ה-50, שנמלט מהמקום ולאחר מכן נעצר. האישה, שנדקרה בפלג גופה העליון, נפצעה בתחילה באורח אנוש. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לזירה ביצעו בה פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותה.

חובש מד"א אליאור יוסף סיפר אז כי "אישה בת 40 שכבה על הריצפה כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת ממספר פצעי דקירות. מיד התחלתי להעניק לה טיפול רפואי ולבצע בה פעולות החייאה תוך כדי עצירת הדימומים אבל הפציעה שלה הייתה קשה ולבסוף לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".