"פרץ מאות פעמים למצלמות בחנויות ובבתים": אישום בפרשת בן זקן

לפי האישומים, הרב ארנן מייסלס, אב ל-6, תיעד נשים בעירום ובלבוש חלקי לשם סיפוק מיני – בין היתר גם בבתיהן. למצלמות בחנות בגדי הים של אלחמיסטר פרץ יותר מ-200 פעם

הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום לבית משפט השלום בתל אביב נגד הרב ארנן מייסלס בן ה-41, אב לשישה ילדים מעלי שבשומרון, בגין ריבוי עבירות של חדירה לחומר מחשב כדי לעבור עבירה אחרת, פגיעה בפרטיות ומעשה מגונה. בין המעשים המיוחסים לנאשם גם צילום הסרטונים האינטימיים של הזמרת עדן בן זקן ונטע אלחמיסטר.

לפי האישומים, מייסלס - מתכנת מחשבים, חדר מאות פעמים למצלמות אבטחה בבתים פרטיים ובבתי עסק שונים - בהם חנות בגדי הים של הדוגמנית נטע אלחמיסטר, שלמצלמותיה פרץ יותר מ-200 פעמים. זאת, במטרה לצפות בתכנים אינטימיים לשם גירוי וסיפוק מיני. בכתב האישום נכתב כי מייסלס הצליח לתעד עשרות נשים בעירום מלא או חלקי, ואף נשים שקיימו יחסי מין. עוד עולה כי הנאשם התקין מצלמה נסתרת באחד מחדרי החברה שבה עבד, על מנת לתעד את אחת העובדות בעת ששאבה חלב אם. 

מכתב האישום עולה כי החל מפברואר 2017 ובמשך חודשיים, פרץ הנאשם ב-226 הזדמנויות למצלמות חנותה של אלחמיסטר לצורך איתור תכנים אינטימיים וכך תיעד בין היתר את הדוגמנית ואת בן זקן. גם בבתי עסק נוספים ביצע הנאשם סדרת פריצות למערכות הצילום, כמו למשל בחנות שמלות למגזר הדתי בבני ברק, שם הקליט סרטונים שבהן מופיעות נשים שונות במערומיהן. באישום אחר, נכתב כי פרץ למצלמותיו של מכון להסרת שיער בבאר שבע וחזה בכ-290 הזדמנויות שונות בנשים, חלקן מהפזורה הבדואית, כשהן עוברות טיפולי הסרת שיער על מיטת הטיפולים.

 

>> עוד כתבות בחדשות 10:
עורך דין מוכר נתפס בלשכת שופט כשהוא מחטט במסמכיו
בשל מזג האוויר האביך: טיסות לדרום בוטלו, עצים קרסו
שש שנים לאחר שנורתה בראשה: כלת פרס נובל שבה לפקיסטן

 

 כבר לא חברות
 

נטע אלחמיסטר (מימין) ועדן בן זקן (מתוך אינסטגרם)

 


במקרים אחרים פרץ הנאשם למערכות הווידאו של בתי משפחה שונים ותיעד זוגות מקיימים יחסי מין וכן קטינים וקטינות בעירום חלקי ומלא. כך למשל בבית באיזור ירושלים פרץ הנאשם 92 פעמים למצלמות ותיעד את בני הזוג מקיימים יחסי מין ומתהלכים בעירום חלקי. במקרה אחר, בבית משפחה באשדוד, צולם קטין בן 15 ואחותו בת ה-21, בהזדמנויות נפרדות, כשהם מתהלכים בביתם בעירום מלא.


"המשיב ביצע פעילות העבריינית באופן שיטתי ומתוחכם, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים, לאורך זמן ובהיקף נרחב ביותר, לצורך סיפוק דחפיו המיניים", נכתב בבקשת המעצר שהוגשה. "הוא אף לא הסתפק בחדירה למרחב הוירטואלי של עשרות קורבנותיו כי אם באחד המקרים, ניצל באופן ציני את מצוקתה של עובדת בחברה שבה עבד והציב מצלמה נסתרת באחד מחדרי החברה, באמצעותה תיעד את העובדת במהלך הסיטואציות האינטימיות של שאיבת חלב אם".
 

 ארנן מייזלס, החשוד בפריצה למצלמות האבטחה בחנות בגדי הים
 

ארנן מייזלס, החשוד בפריצה למצלמות האבטחה בחנות בגדי הים (חדשות עשר)

 

הפרשה נחשפה לאחר שבסרטון שדלף בחודש שעבר נראית בן זקן כשהיא בחדר אחורי של החנות של אלחמיסטר, ולא בחדרי ההלבשה, בזמן שהיא מודדת בגדי ים שונים. זמן מה לאחר מכן דלף לרשת סרטון נוסף שבו נראית אלחמיסטר עצמה, בחברת נשים נוספות, מתלבשת באותו חדר אחורי שבו צולמה עדן בן זקן, כשהיא חשופה אף היא.