מנהל הפועל פ"ת עופר צברי שהורשע בניצול מיני של קטינים, חדשות עשר

מנהל הפועל פ"ת לשעבר שפגע מינית בקטינים ישוחרר היום מהכלא

פרסום ראשון: עופר צברי הורשע לפני 3 שנים בעבירות מין בנערים ונשלח לכלא לחמש שנים במסגרת הסדר טיעון. ועדת השחרורים הסכימה לקצר את עונשו בטענה כי הוא ראוי לשחרור

פרסום ראשון: עופר צברי, מנהלה לשעבר של קבוצת הכדורגל הפועל פתח תקווה, שהורשע לפני חמש שנים בביצוע עבירות מין בקטינים מעל גיל 14, ישוחרר היום (רביעי) מהכלא לאחר שוועדת השחרורים קיצרה את עונשו בשליש.

עורכת דינו, רותם טובול, אמרה בוועדת השחרורים כי הוא ראוי לשחרור נוכח כל הפרמטרים החיוביים והיעדר המסוכנות. הפרקליטות לא התנגדה לאחר שהקורבנות לא הגיעו לדיון.

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

אחרי שנה וחצי: מפגש מרגש בין כלבה שננטשה למתנדב שאימץ אותה

סין וצפון קוריאה מאשרות: קים ביקר בבייג'ינג ונפגש עם הנשיא

חשד: רצחו צעיר בגלל עסקת סמים, שרפו את גופתו - ויצאו לבלות

כאמור, חמישה חודשים לאחר שהורשע בעבירות מין בקטינים בני 15 עד 17, נשלח צברי לחמש שנות מאסר בשנת 2015. ההרשעה הגיעה לאחר הסדר טיעון שנחתם עמו כדי למנוע מהמתלוננים הקטינים לעלות על דוכן העדים

 עורכת הדין רותם טובול
 

עורכת הדין רותם טובול (ללא קרדיט)

 

צברי הורשע במספר מקרים של מעשים מגונים תוך ניצול יחסי תלות, מעשים מגונים ומעשה סדום בקטין ועבירות נוספות, כשהוא מנצל את מעמדו כ"דמות אב" כדי לנהל התכתבויות מיניות ואינטימיות עם מספר קטינים, שחקני הקבוצה. צברי עף ביצע בקטינים עבירות מין בהסכמתם, תוך ניצולם של אותם יחסי תלות.

פרשת צברי החלה בכלל במקרה אחר - בו נעצר המנהל בחשד שדרס את השוטרת נוי זייתון בבת ים, בסוף נובמבר 2014, כאשר זו הבחינה בו מקיים יחסי מין עם קטין ברכבו. לאחר מכן עלו סתירות בעדויות השוטרים שהיו שותפים למרדף אחריו, ונראה שצברי לא ייענש - עד שקיום היחסים עם הקטין הביא להסתעפות החקירה נגדו ובהמשך למעצרו.