"ניצל את הערצת הקטינות לבתו": כתב אישום נגד אביה של עדי ביטי

רונן ביטי מואשם בעבירות מין ב-9 ילדות ונערות, שאותם הכיר בקבוצת ווטסאפ שהקים למעריצי בתו. הוא ביקש מהן לשוחח בטלגרם, שם ניהל איתן שיחות בעלות אופי מיני

בווידאו: המסרונים של רונן ביטי לקטינות

הפרקליטות הגישה הבוקר (רביעי) כתב אישום נגד רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, בגין עבירות מין בתשע קטינות וכן בגין איומים.

העבירות בהן הוא מואשם הן מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, מעשה מגונה בפני קטינה מתחת לגיל 16, הטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15 ואיומים. על פי האישום ביטי הכיר את הנערות בקבותת ווטסאפ שהקים למעריצי הבת, בשם "ביטי אימפריה". הוא פנה אליהן בהודעה פרטית ושכנע אותן להעביר את השיחה לאפליקציית טלגרם.

באישום נטען כי ביטי נהג לנהל שיחות בעלות אופי מיני עם הקטינות, ובין היתר נהג לשאול אותן האם קיימו יחסי מין, ביקש מחלקן הודעה קולית בה הן נשמעות גונחות, שלח לחלקן תמונות וצילומי וידאו שלו מבצע מעשים מיניים בעצמו, הציע לחלקן לבצע בעצמן מעשים מיניים ועוד. בנוסף נטען כי הוא ביקש מאחת הקטינות לבצע בו מעשים מיניים וכן שלח לשלוש קטינות סרטון המתעד מעשים כאלה בין שני קטינים בכיתת לימודים.

 רונן ביטי
 

רונן ביטי (חדשות עשר)

 

לפי האישום, בשלב מסוים פתחו חלק מהקטינות קבוצת וואטסאפ שבה חשפו בפני אשתו של ביטי את מעשיו. הוא מואשם ששלח בקבוצה זו הודעה קולית שבה איים על שתיים מהקטינות. "ניצל ניצול ציני ובוטה את הצלחתה של בתו ואת הערצתן של קטינות רכות בשנים לבתו", כך נכתב בבקשת מעצרו עד תום ההליכים.

עוד נכתב בבקשת המעצר: "הקטינות היו מוכנות לעשות כל שיבקש והמשיב ידע וניצל זאת. המשיב פעל בשיטה זהה עם הקטינות - תחילה, קירב אותן רגשית אליו והחל בשיח פרטי עימן, בהמשך, שכנע אותן להוריד את הטלגרם ואז החל בשיח המיני הבוטה. גם כאשר חלק מהקטינות סירבו לשתף עימו פעולה המשיך המשיב בשלו כמי שאינו יכול לחדול ממעשיו".

אתמול נחשפו בחדשות עשר חלק מההודעות ששלח ביטי לקטינות. "תראי את התמונה ששלחתי, זה נקרא יחסי מין. אולי נעשה ככה?", כך כתב על פי החשד בהודעת טלגרם. בהודעה נוספת כתב האב למעריצות: "היי, אני מרגיש חשק מיני, מה עושים עם זה?". בהודעה אחרת שאל: "את נוגעת בעצמך?".