"הרגיש כמו רעידת אדמה": 2 מטוסים התנגשו בנתב"ג; אין נפגעים

מטוס "גרמניה איירליינס" פגע במטוס "אל על" על הקרקע בזמן שנסע לאחור במהירות נמוכה. אין נפגעים והנוסעים הועברו לטרמינל. רשות שדות התעופה: "מדובר באירוע חמור"

תאונה ללא נפגעים התרחשה הבוקר (רביעי) בנתב"ג כאשר מטוס "גרמניה איירליינס" שנסע לאחור בדרכו מהשרוול לנקודת ההנעה פגע בזנב של מטוס "אל על" על הקרקע במהירות נמוכה. הנוסעים הורדו מהמטוס באמצעות המדרגות והועברו לטרמינל.

עופר לפר, דובר רשות שדות התעופה: "האירוע עובר לחקירת החוקר הראשי של משרד התחבורה, מבחינתנו מדובר באירוע חמור. המטוס נדחף על ידי רכב מיוחד, נבדוק מדוע הוא לא הבחין במטוס אל על, המטוס עצמו לא יכול להבחין בזה. יורד פה גשם חזק, אבל הראות היא בסך הכול בסדר".

נוסע שהיה על מטוס "אל על" סיפר לחדשות עשר: "זה הרגיש כמו רעידת אדמה במטוס, הרגשנו את ההתנגשות בעוצמה רבה".

לאחר העיכוב שנגרם כתוצאה מהתאונה, טיסה 385 של אל על לרומא תצא בשעה 11:30 במטוס הדרימליינר החדש.

  מטוס "גרמניה איירליינס" ו"אל על" פגעו זה בזה על הקרקע. אין נפגעים
 

מטוס "גרמניה איירליינס" ו"אל על" פגעו זה בזה על הקרקע. אין נפגעים( רשות שדות התעופה)

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

הנאשם בניסיון החיסול של העבריין שמואל הרוש שוחרר למעצר בית

סין וצ' קוריאה מאשרות: קים ביקר בבייג'ינג ונפגש עם הנשיא שי

הצעדה בגבול עזה: חמאס רוצה הרוגים - שיגרמו להתלקחות באזור

ביום שישי האחרון, נוסעים בשדה התעופה בבודפשט, הונגריה, נמלטו ממטוס חכור של חברת "ישראייר", שעמד להמריא לתל אביב, לאחר שרכב שגרר את המטוס פלט עשן שנכנס למערכת האוורור. במהלך הבריחה נפצעה נוסעת ישראלית ואושפזה במצב קשה בבית החולים.

כתוצאה מכניסת העשן לגוף המטוס, שנחכר מחברת התעופה הצ'כית "Travel Service", נלחצו הנוסעים ולמרות שהטייס הודיע במערכת הכריזה כי אין בעיה במטוס, בתא הנוסעים ככל הנראה לא שמעו אותו ופתחו את המגלשות שלא לצורך.