ראש הממשלה בנימין נתניהו משתעל בוועידת הרפואה , לע"מ

בשל חום ושיעול: רה"מ הובהל עם חום לביה"ח - ושוחרר

רופאו של נתניהו החליט לפנותו לאחר שהסימפטומים שלו החמירו. צילום שעבר יצא תקין ונמצא כי הוא סובל ממחלה ויראלית קלה. רה"מ בטוויטר: "בדרכי הביתה, תודה על הדאגה"

לשכת ראש הממשלה מסרה אמש (שלישי) כי ראש הממשלה פונה לבית החולים הדסה עין כרם בשל חום גבוה ושיעולים. הוא שוחרר במהלך הלילה, לאחר שורת בדיקות.

לאחר שחרורו, כתב ראש הממשלה בטוויטר: "תודה לכולכם על הדאגה! אני בדרכי הביתה, בטוח שקצת מנוחה ומרק חם יסדרו את העניינים. לילה טוב".

נתניהו עזב את לשכתו כבר בשעות אחר הצהריים מכיוון שלא חש בטוב ויצא לנוח בביתו. כשהתעורר, החמיר מצבו וכעבור כמה שעות הוחלט בעצת רופאו האישי, ד"ר ברקוביץ', לקחת אותו לבדיקות בבית החולים.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

פתח תקווה: בן 26 נעצר בחשד לשורת מקרי הצתה חמורים

עורך דינו לשעבר של מנדלבליט הצטרף לצוות ההגנה של נתניהו

תיעוד: החמושים שחדרו לישראל מחוץ לשער קיבוץ צאלים

ד"ר ברקוביץ', העריך כי רה"מ לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה, עוד ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו. הרופא החליט כי הוא ישלים מספר בדיקות בביה"ח. נתניהו עבר צילום רנטגן, שיצא תקין, וסובל ככל הנראה ממחלה ויראלית בדרכי הנשימה העליונות.
 

 שרה ובנימין נתניהו
 

שרה ובנימין נתניהו (רויטרס)

 

לשכת ראש הממשלה הודיעה לשרים כי ישיבת הקבינט תתקיים למחרת כסדרה, וכי במידה ומחלתו של רה"מ לא תאפשר את השתתפותו בדיון, יוביל את הדיון שר הביטחון.

השר ליברמן, כתב בחשבון הטוויטר שלו: "לראש ממשלתנו היקר נתניהו, מאחל לך החלמה מהירה. לי ולכל עם ישראל חשוב שתשב עם משפחתך היקרה לסדר פסח בריא ושלם, שתאכל הרבה חרוסת ואף טיפה מרור. בריאות!". גם יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, איחל החלמה לרה"מ ואמר כי הוא "מאחל לראש הממשלה שיישב לערוך סדר בביתו, עם משפחתו ובבריאות שלמה".

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, איחל לראש הממשלה "שיישב לערוך סדר בביתו, עם משפחתו ובבריאות שלמה". סגן שר הבריאות, ח”כ יעקב ליצמן, מסר: "שמחתי לשמוע שהבדיקות תקינות ושהוא מרגיש יותר טוב. כולי תקווה שבעזרת השם בשעות הקרובות יתאושש ויחזור לתפקוד מלא במהרה. מאחל לך, אדוני ראש הממשלה היקר, החלמה מהירה ורפואה שלמה. העיקר הבריאות!".

ראש הממשלה בנימין נתניהו משתעל בוועידת הרפואה
 

ראש הממשלה בנימין נתניהו משתעל בוועידת הרפואה (לע"מ)

 


בשבוע שעבר נדחתה חקירתו של רה"מ בתיק 4000 בשל מצבו הרפואי. בסופו של דבר התקיימה החקירה אתמול וארכה כארבע שעות וחצי. 

אמש נחשפו בחדשות עשר חלקים מגרסאותיהם של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ורעייתו, שרה נתניהו בחקירתם. רה"מ אמר לחוקריו בנוגע למנכ"ל משרד התקשורת לשעבר ועד המדינה שלמה פילבר: "לא עשיתי שום דבר שלא עבר את כל הוועדות המקצועיות במשרד. אם פילבר אמר שאני נתתי לו את ההוראות אז זה קשקוש מוחלט". עוד הוא נזהר בחקירה בכבודו של עד המדינה, ואמר כי "לכל אדם יש את יכולת העמידה שלו והוא לא עמד בתנאי המעצר. לא רוצה להסביר ולגנות אותו, אלא כל מה שהוא אומר זה לא נכון".

אשת ראש הממשלה הכחישה בפני החוקרים כי מחקה מסרונים ואמרה כי ניר חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של הזוג, הוא זה שמחק אותם. "בשעה שישבנו עם ניר והוא אמר לי למחוק מסרונים, זה היה בתקופה שיצאו כל מיני ידיעות והקלטות מהבית לתקשורת. הוא גם אמר לי שהנייד שלי נמצא לפעמים אצל פקידות ומי יודע מה יש שם. נתתי לו את הפלאפון והוא מחק מה שרצה", סיפרה.

אז הציגו החוקרים לשרה נתניהו מסרון בינה לבין איריס אלוביץ', המקשר בין הסיקור בוואלה להטבות בבזק. את המסרון היא מסבירה כך: "זו הייתה סתם התרברבות. אני מבעלי לא יודעת שום דבר. היו דברים שנאמרו בחדשות ובינינו בין הנשים. כל מיני קטעי רכילות. זה אותו דבר כמו מה שיאיר אמר לבן של מימון באותה קלות, שלא היה לו מושג על מה הוא מדבר".

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה כי "מדובר בהדלפות מסולפות, שקריות ומגמתיות. עורכי הדין של משפחת נתניהו יגישו תלונה במח"ש על הדלפות מתוך החקירות".