בן 21 נעצר בחשד שאנס נער ברחוב מרכזי בגוש דן

ע"פ החשד, הקורבן, בן 17, יצא מבית בת זוגתו בליל שלשום כשצעיר בשם מתן לוגסי התנפל עליו, ביצע בו מעשה סדום, שדד אותו וגרם לו חבלות חמורות. מעצרו הוארך בשישה ימים

מתן לוגסי, צעיר בן 21, נעצר בחשד שאנס בן 17 בלילה שבין רביעי לחמישי ברחוב מרכזי בגוש דן. על פי החשד, הקורבן יצא מבית בת זוגתו, כשלוגסי, אותו לא הכיר, התנפל עליו, ביצע בו מעשה סדום, שדד אותו וגרם לו חבלות חמורות בפניו ובגופו. סנגורו של לוגסי טען כי היה שיכור באותו הלילה ואינו זוכר דבר מהאירוע.

בית משפט השלום בתל אביב קבע כי קיים חשד סביר למסוכנות החשוד וחשד שישבש הליכי חקירה, והחליט להאריך את מעצרו בשישה ימים. המשטרה, שהציגה חשדות למעורבותו של לוגסי בעבירות מין נוספות, צפויה לבקש שוב את הארכת מעצרו ביום רביעי.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר:

שרב בכל הארץ: 38 מעלות בנגב המערבי; אישה במצב קשה ממכת חום

בריטניה: עסקת תמימי מראה איך הסכסוך הורס חיי דור חדש

מאות הפגינו בכיכר רבין להרחקת אסדת הגז מחוף דור

עורך הדין אלון שליכטר, המייצג את הנער שנאנס, אמר: ״מדובר באונס ברוטאלי שגרם לחבלות בגופו של מרשי שמצולק הן פיזית והן נפשית. משפחתו של מרשי מברכת את החלטת בית המשפט להתיר את פרסום שמו של החשוד במטרה להזהיר את הציבור מפניו וקוראת לנפגעים נוספים להתלונן במשטרה. אנו מעריכים כי יש ראיות חזקות כנגד החשוד וביום רביעי צפוי בית המשפט להאריך את מעצרו״.

 עו״ד אלון שליכטר
 

עו״ד אלון שליכטר (באדיבות המצולם)