קארן מקדוגל, 1998, רויטרס

דוגמנית פלייבוי למלניה טראמפ: מתנצלת על הרומן עם בעלך

קארן מקדוגל התראיינה ל-CNN וסיפרה על מערכת היחסים שניהלה עם דונלד טראמפ לכאורה. לדבריה, הנשיא האמריקני הציע לה תשלום לאחר הפעם הראשונה שבה קיימו יחסי מין

טראמפ ממשיך להסתבך: דוגמנית פלייבוי לשעבר, קארן מקדוגל, התנצלה הלילה (שישי) בפני מלניה טראמפ על הרומן שניהלה כביכול עם בעלה במהלך ריאיון ל-CNN. "מה אוכל לומר חוץ מזה שאני מצטערת? לא הייתי רוצה שדבר כזה ייעשה לי".

הרומן, כך לדברי מקדוגל החל בשנת 2006, שנה לאחר נישואי הנשיא האמריקני לאשתו מלניה. מקדוגל הוסיפה כי טראמפ אף ניסה לשלם לה לאחר מפגש במלון בבוורלי הילס בשנת 2006 שבמהלכו קיימו יחסי מין. "לא ידעתי כיצד להגיב", אמרה מקדוגל, "הבטתי בו ואמרתי 'זו לא אני. אני לא נערה כזו'". עוד סיפרה מקדוגל כי בתום המפגש בכתה בדרכה הביתה וחשבה כי לא תיפגש עם טראמפ פעם נוספת אולם הסכימה לצאת איתו שוב לאחר שיצר איתה קשר והשניים קיימו יחסי מין "פעמים רבות".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

זכרתם להזיז את המחוגים? שעון הקיץ נכנס לתוקפו

חשבתם שאתמול היה חם? מזג האוויר השרבי יגיע היום לשיאו

מדינה בחובות: קצב נטילת ההלוואות בישראל עולה באופן מדאיג

 טראמפ בדאבוס
 

נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ (רויטרס )

 

במהלך הריאיון, מקדוגל חזרה וכינתה את טראמפ "מאוד מקסים" ו"מתוק". לדבריה, הרומן ביניהם ארך כעשרה חודשים והסתיים לאחר שהיא חשה אשמה והחליטה להיפרד מטראמפ. "הרומן קרע אותי מבפנים", סיפרה. "זו הייתה מערכת יחסים אמיתית. היו רגשות אמיתיים. הוא כינה אותי 'מותק' ו'קארן היפה'".

מוקדם יותר השבוע הגישה מקדוגל תביעה נגד החברה שמוציאה לאור את הצהובון "נשיונל אנקוויירר" ששילם לה 150 אלף דולר במהלך קמפיין הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2016 אולם בחר שלא לפרסם את טענותיה.

בתוך כך, בתחילת החודש הגישה כוכבת הפורנו, סטפני קליפורד, הידועה גם כ"סטורמי דניאלס" תביעה בבית המשפט בקליפורניה בבקשה לבטל את הסכם הסודיות, שחתמה עם עורך דינו של הנשיא טראמפ, מייקל כהן, לפני הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2016. על פי ההסכם התחייבה קליפורד לא לספר על הקשר המיני בינה לבין טראמפ תמורת 130 אלף דולרים ששימשו כ"דמי שתיקה". לטענת קליפורד הסיבה להגשת התביעה נובעת מכך שטראמפ עצמו לא חתם על ההסכם, אלא בא כוחו, ולכן מבחינתה הוא מבוטל.