המפכ"ל על עד המדינה בפרשת הצוללות: "סיפק את הסחורה"

רנ"צ רוני אלשיך התראיין לעיתון "מקור ראשון" ואמר כי מיקי גנור, המתווך בעסקה עם התאגיד הגרמני, העביר את המידע לו היו זקוקים במשטרה והדגיש כי "רה"מ לא חשוד בתיק"

תיק 3000: מפכ"ל המשטרה, רנ"צ רוני אלשיך, סיפר בריאיון שהתפרסם היום (חמישי) בעיתון "מקור ראשון" כי עד המדינה בפרשת הצוללות, מיקי גנור – שהיה המתווך עם התאגיד הגרמני - "סיפק את הסחורה בצורה טובה מאוד ואף יותר מזה". בהתייחסו לפרשה הוסיף המפכ"ל: "ראש הממשלה לא חשוד בתיק הזה".

כשנשאל המפכ"ל מה חשב על המצב בו ישראל עמדה בפני בחירות, בגלל חקירות השחיתות שבהן כן חשוד ראש הממשלה, השיב: "אני חייב להיות אדיש לזה, כי זה בכלל לא משנה מה אני רוצה שיקרה, או מה שאני לא רוצה שיקרה. כמפכ"ל אני לא רוצה כלום. זה בכלל לא משנה לי".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

דיווח: ישראלי בן 19 נעצר לאחר שהשתין במשריפות באושוויץ

ניו יורק מתחת לשלג: אלפי טיסות בוטלו ועוכבו בחוף המזרחי

מדינות המפרץ על תקיפת הכור: כך ישראל צריכה לעשות לאיראן

 מיקי גנור
 

עד המדינה מיקי גנור (חדשות עשר)

 

בהתייחסו לתקופה שעברה מאז החל את תפקידו, לסיקור הרב אותו קיבל וכן ליחס כלפיו מתוך הקהילה ממנה הוא מגיע, הציבור הציוני-דתי, אמר אלשיך: "אני מקבל בעיקר אמירות של תמיכה ועידוד, יותר מאשר בעבר. באופן כללי הציבור מאוד מאוד מחזק אותי, לפחות הציבור שאני מתחכך בו רבות, ואני לא מדיר את רגלי משום מקום, וגם מסתובב בין בתי הכנסת בגבעת שמואל; פה שיעור, שם הרצאה או חתונה או שמחה אחרת".