הותר לפרסום: אביה של עדי ביטי הוא החשוד בעבירות מין בקטינות

בני משפחת ביטי ביקשו בעצמם להסיר את צו הפרסום. נציג המשטרה בדיון: חשד שרונן ביטי נפגש עם קטינה. מעצרו הוארך ב-6 ימים. עדי ביטי בתגובה: "אין לי מה להסתיר"

האב החשוד בשליחת הודעות בעלות תוכן מיני לקטינות הוא רונן ביטי, אביה של כוכבת הילדים עדי ביטי, כך הותר הבוקר (שלישי) לפרסום.

משפחתה של הזמרת והשחקנית המפורסמת ביקשה בעצמה להסיר את צו איסור הפרסום על שמו של האב. המשטרה ביקשה בדיון הארכת מעצר של 13 ימים נוספים, ובית המשפט נתן הארכה של 6 ימים.

נציג המשטרה בדיון אמר כי ישנו חשד שביטי נפגש עם קטינות וניסה לשדלן לקיים עמו יחסי מין. 

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בצלם: בתי המשפט הצבאיים לא שיפרו את ההגנה על קטינים פלסטינים

גניבת 50 מיליון הפרופילים מפייסבוק: מנהל האבטחה הראשי יעזוב

חמאס: אבו מאזן שורף גשרים ומנסה ליצור אנרכיה

 

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on

לאחר הסרת צו איסור הפרסום פרסמה עדי ביטי מכתב בעמוד האינסטגרם הרשמי שלה, עם מסר לעוקבים והמעריצים: "אין לי צורך באיסור פרסום שמי שכן לא אני נאשמת או חשודה בעבירה כלשהי. לכן החלטתי היום לבקש להסיר את הצו. אין לי מה להסתיר". 

אתמול טען ביטי כי לא הפיץ כל מסרים או תמונות או תכנים מיניים וכי "חדשות לבקרים מתחזים בשמו, בין בפרופילים בדויים ובין ברשתות החברתיות". עוד טען האב כי מכריו וחבריו משתמשים בטלפון הנייד שברשותו.

לדברי עורך דינו של האב, שרון נהרי, כוכבת הילדים לא היתה חברה, משתתפת או מנהלת בקבוצות של המעריצות ואין לה כל קשר או ידיעה לתכנים. נהרי עוד הבהיר כי היא לא נחקרה כלל כחשודה בעניין.

 עדי ביטי

אין לי מה להסתיר. עדי ביטי (רפי דלויה)

 

כזכור, אביה של כוכבת הילדים נעצר ביום שני שעבר על ידי היחידה המרכזית של מחוז המרכז בחשד שהטריד מינית נערה שהכיר בקבוצת המעריצים של בתו בטלגרם.


הנערה בת ה-14 התלוננה במשטרה לפני חודשיים יחד עם הוריה כי אבי הכוכבת החל לשלוח לה הודעות בתוכנת המסרים המיידיים, בעלות תוכן מיני. במשטרה חושדים כי האב, שבפועל מנהל את ענייני הכספים של הכוכבת, ביצע את המעשים במספר פעמים נוספות.

המשטרה גם בודקת חשד לפיו כוכבת הילדים המפורסמת ומשפחתה – ניסו לשבש את החקירה. על פי החשד, המשפחה גילתה כי הורי הקטינה שהתלוננה במשטרה, מנסים לשוחח עם הורים נוספים של מעריצות בקבוצת הטלגרם. המשטרה סבורה כי בעקבות זאת, החלה הצעירה, יחד עם בני משפחתה ובגיבוי אביה, להלך אימים על הקטינות באמצעות איומים בתביעות דיבה.