נדב היימן, צעיר שנעדר בדרום, באדיבות המשפחה

"סובל מפוסט טראומה בעקבות סדנת שבי": חיפושים אחר נדב הימן

המשטרה ומשפחתו של בן ה-28, שנעדר כבר שישה ימים, ממשיכות את החיפושים אחריו ומבקשות את עזרת הציבור באיתורו: "מודאגים מאוד, הוא אף פעם לא יצא לזמן ממושך כל כך"

המשטרה ממשיכה היום (רביעי) בחיפושים אחר נדב הימן, חייל סיירת מטכ"ל לשעבר, תושב המושב כוכב מיכאל בן 28, שיצא מביתו בלילה שבין חמישי לשישי וטרם יצר קשר עם משפחתו. במושב כוכב מיכאל הוקם חפ"ק לאיתורו.

משפחתו מבקשת מהמשטרה ומהציבור סיוע במאמצי איתורו. "אנו מודאגים מאוד, הוא אף פעם לא יצא מהבית לזמן ממושך כל כך",  סיפר בן דודו של נדב, עופר אלפסי. לדברי המשפחה, לפני כ-8 שנים עזב הימן, ששירת אז בסיירת מטכ"ל, את סדרת השבי של היחידה, והחל מבצע חיפושים נרחב אחריו, בהשתתפות כוחות הביטחון ומתנדבים רבים. כעבור כיממה הוא הגיע לביתו שבמושב, אליו הלך ברגל.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

דוח: פינלנד היא המדינה המאושרת בעולם, ישראל במקום ה-11

המבקר קובע: מערכת הביטחון לא עומדת ביעדי הגיוס של החרדים

תיעוד: הגבר שמטריד את הורי הנווטת שנהרגה ומתבצר בקברה

 החפק שהוקם בכוכב מיכאל
 

החפק שהוקם בכוכב מיכאל (באדיבות המשפחה)

 

בעבר כבר יצא נדב לטיולים מסוג זה, אבל כעבור שעות ספורות היה חוזר. במקרה זה, לדברי המשפחה, הוא השאיר את הטלפון הנייד בבית, דבר שעורר את חשדם. לטענתם, מאז ששוחרר מהצבא ובעקבות מה שעבר בסדנת השבי, הפך נדב לאדם אחר. "הוא סובל מפוסט טראומה. זה יושב עליו ולא מניח לו. הוא הפך לאדם מסוגר מאוד״, סיפר עופר.

גובהו של נדב 1.78 מטרים ומבנה גופו בינוני. הוא לבש מכנסי דגמ"ח בצבע בהיר, קפוצ'ון כחול כהה וגופיה טרמית אפורה. הוא נשא תרמיל מטיילים תכלת גדול, וטרם יציאתו אמר למשפחתו כי הוא יוצא לטייל בארץ.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למחלק החקירות בתחנת שדרות בטלפון 08-6620456 או למוקד 100 של המשטרה. כמו כן ניתן להתקשר לאמו יפה בטלפון 054-9771451, או לביתו בטלפון מספר 08-6754470.

 נדב היימן שנעדר בדרום, המשטרה מחפשת אחריו
 

נדב היימן שנעדר בדרום, המשטרה מחפשת אחריו (באדיבות המשפחה)

 
החפק שהוקם בכוכב מיכאל
 

החפק שהוקם בכוכב מיכאל (באדיבות המשפחה)