אריאל שטסמן שהשתלט על קברה של תמר אריאל, ללא קרדיט

תיעוד: הגבר שמטריד את הורי הנווטת שנהרגה ומתבצר בקברה

אריאל שטסמן ריסס את מכונית הוריה של תמר אריאל, מטריד אותם באופן סדרתי ומטיל עליהם אימה. בסרטון ניתן לראות את הגבר יושב צמוד לקברה ומתעמת עם אישה אחרת

כבר תקופה ארוכה שהוריה של תמר אריאל, נווטת הקרב הדתייה הראשונה, שנהרגה במפולת שלגים בנפאל, לא עולים לקברה בשל מטריד בשם אריאל שטסמן שממרר את חייהם ומטיל עליהם אימה.

בתיעוד ניתן לראות את האיש יושב בסמוך לקברה, מסרב לענות לשאלה מדוע ריסס את מכוניתם של הורי אריאל, ומפריח האשמות נגד מיכל נגן, ראש מכינת "צהלי" לבנות דתיות, שבה למדה הנווטת טרם גיוסה. עוד אמר כי "ענת וחנן אריאל התעללו בתמר כל השנים וממשיכים בדרך זו", וכי תמר היא "חפץ לגיוס כספים".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

מיי: מוסקבה אחראית להרעלת המרגל, נגרש 23 דיפלומטים רוסים

מנהל בית הספר בגליל נחקר בחשד שתקף מינית עובדת

שתי מסיבות בכנסת: מימין ומשמאל - איש לא בכה על דחיית הבחירות

 תמר אריאל, הנווטת הדתייה הראשונה בחיל האוויר
 

תמר אריאל, הנווטת הדתייה הראשונה בחיל האוויר (ללא קרדיט)

 

שטסמן יצר קשר עם המשפחה כבר בעת שישבו שבעה על בתם. הוא טען כי הכיר אותה, אך מהר מאוד התברר כי אין לו שום קשר לתמר, וכי מדובר באדם שאובססיבי לסיפור שלה. עם הזמן החל להשתלט על קברה של הנווטת. הוא הקים פרגולה במקום, ישן בבית העלמין וזרק כל חפץ שקשור אליה, שהניחו משפחתה וחבריה.

אך שטסמן לא הסתפק בכך, הוא שלח להוריה מייל שבו טען כי אביה התעללה בה מינית ונפשית. בהמשך שלח מיילים דומים בתפוצה רחבה למכריה של אריאל ולרבנים מהציונות הדתית. בנוסף לכך, ריסס את מכונית המשפחה.

חנן ואריאל, הוריה של תמר, טענו כי הם מפחדים לעלות לקברה בשל חשש לחייהם. נגד שטסמן יצאו כמה צווי הרחקה, אך לדברי המשפחה הוא הפר את כולם.