דחיפות ואגרוף: תיעוד בלעדי - נאור ציון מכה את הצעיר בקניון

בסרטון שהגיע לחדשות עשר, נראה הקומיקאי המוכר רץ לכיוונו של המתלונן, שלדבריו רק ביקש "סלפי", ומתעמת איתו. ציון טען שמדובר בהגנה עצמית - האם זה אכן מה שקרה? • צפו

בלעדי: הקומיקאי המוכר נאור ציון תועד מכה בקניון את הצעיר, שלדבריו רק ביקש ממנו "סלפי".

בסרטון שהגיע אתמול (רביעי) לידי חדשות עשר, נראה ציון רץ לכיוונו של הצעיר מתעמת איתו מילולית ובהמשך דוחף אותו מספר פעמים. רגעים ספורים לאחר מכן, חרף ניסיונות ההפרדה של שני עוברים ושבים, נראה הקומיקאי מכה באגרוף את הצעיר בפניו.

פרסום התיעוד החדש מטיל ספק בגרסתו של הקומיקאי, שטען לאחר האירוע כי מדובר היה בהגנה עצמית. ציון לא ציין בתגובתיו הקודמות כי הכה את הצעיר באגרוף. המשטרה ערכה היום עימות בין השניים. 

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

שתי מסיבות בכנסת: מימין ומשמאל - איש לא בכה על דחיית הבחירות

בהוראת הדיילת: כלב הונח בתא הנמצא מעל לראשי הנוסעים - ומת

היה שלום סטיבן הוקינג: הפיזיקאי שפרץ גבולות

תיעוד של נאור ציון מכה מעריץ בקניון
 

אגרוף לפנים. נאור ציון תועד מכה צעיר בקניון (צילום מסך)

 

ציון עוכב בתחילת השבוע לחקירה במשטרה, בחשד שתקף את האיש. על כך פורסם לראשונה בחדשות עשר. האירוע התרחש בקניון רמת אביב שבצפון תל אביב, כשהצעיר ביקש לדבריו תמונה משותפת עם הקומיקאי, מה שהביא לאלימות כלפיו, לדבריו. הפצוע פונה לבית החולים איכילוב שבעיר לאחר האירוע.

גרסתו של הקומיקאי הייתה שונה בתכלית. "פתאום ניגש אלי אדם ואמר לי: 'נאור ציון, אנחנו נדפוק לך מכות חבל על הזמן. נפוצץ אותך'", אמר ציון בשיחה עם חדשות עשר השבוע, "הסתובבתי, לא הבנתי אם שמעתי אותו נכון. הוא התחיל לדחוף אותי טיפה ואז אני דחפתי אותו. לאחר מכן התפתח בינינו דין ודברים. הרגשתי שאני באיזה סוג של סכנה, אז נתתי לו מכה שהדפה אותו אחורנית. הוא התחיל להתבכיין לאנשים שם ולאסוף עדים שתקפתי אותו".

 האדם שטוען כי הותקף על ידי נאור ציון
 

האדם שטוען כי הותקף על ידי נאור ציון (ללא קרדיט)

 

עוד אמר ציון לאחר פרסום הדברים: "הגיע הזמן מישהו ישים גבול לפרובוקטורים אלימים שמסתובבים ברחובות וחושבים שהם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם, הרגשתי שאני חייב לפעול במקרה הזה שהיה חריג".