נאור צור, ללא קרדיט

נאור ציון על התקרית: "דחפו אותי - הרגשתי שאני בסכנה"

הקומיקאי התייחס לאירוע, שפורסם בחדשות עשר, במסגרתו עוכב לחקירה בחשד שהכה אדם שביקש להצטלם איתו. עד מסר את גרסתו למשטרה וכנראה אישר את גרסת הצעיר שהותקף

הקומיקאי והשחקן נאור ציון התייחס הערב (שני) בשיחה עם חדשות עשר לתקרית שהתרחשה אתמול בקניון רמת אביב, במסגרתה הוא עוכב לחקירה בחשד שהכה עם אגרופו אדם שביקש להצטלם איתו "סלפי". על האירוע פורסם לראשונה בחדשות עשר.


"פתאום ניגש אלי אדם ואמר לי: 'נאור ציון, אנחנו נדפוק לך מכות חבל על הזמן. נפוצץ אותך'", אמר ציון, "הסתובבתי, לא הבנתי אם שמעתי אותו נכון. הוא התחיל לדחוף אותי טיפה ואז אני דחפתי אותו. לאחר מכן התפתח בינינו דין ודברים. הרגשתי שאני באיזה סוג של סכנה, אז נתתי לו מכה שהדפה אותו אחורנית. הוא התחיל להתבכיין לאנשים שם ולאסוף עדים שתקפתי אותו".

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

אישום: מורה פרסם תמונות תועבה של בתו בת ה-3

מחאת הפלג הירושלמי: עימות אלים בבני ברק בין חרדים ושוטרים
מדדי איכות החיים בערים הגדולות: רחובות מובילה, בת ים בתחתית

מ', שהיה עד לתקרית, העיד במשטרה ומסר את גרסתו. ככל הנראה גרסתו תואמת את גרסת הצעיר שהותקף על פי החשד. האירוע התרחש בקניון רמת אביב שבצפון תל אביב, כשהמעריץ ביקש תמונה משותפת עם הקומיקאי. אז, על פי החשד, ציון הכה בעזרת אגרופו את פניו של האדם שביקש להצטלם. הפצוע פונה לבית החולים איכילוב שבעיר.

 נאור ציון
 

נאור ציון( אורית פניני, יח"צ)

 

בתיעוד שהגיע לידי חדשות עשר, וצולם בקניון רמת אביב שניות לאחר התקרית בה היה מעורב נאור ציון, נשמע הקומיקאי מאיים על בחור ואומר "אני אהרוג אותך". המותקף נשמע צועק: "תקראו למשטרה".