אילוסטרציה, רויטרס

אישום: מורה פרסם תמונות תועבה של בתו בת ה-3

מורה בן 60 מחולון מואשם כי החזיק ופרסם תמונות תועבה של בתו הקטינה. במספר מקרים השתתפה גם האחיינית של המורה בן ה-60 בתכנים הפדופיליים, אותם החזיק במחשב

מורה בן 60 מחולון מואשם כי פרסם תמונות תועבה של בתו.

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה היום (שני) כתב אישום נגד מורה בן 60 מחולון לאחר שנחשד כי החזיק, השתמש ופרסם תמונות תועבה של בתו הקטינה.

כתבות נוספות בחדשות עשר:

גבר בן 27 שם קץ לחייו לאחר שנאסר עליו להמשיך לשתות בירה

בייג'ינג: הרוגה ו-12 פצועים במתקפת דקירות בקניון - חשוד נעצר

חמישה פצועים בתאונת דרכים בדרום, בהם נער בן 16 במצב קשה

בתו נולדה בשנת 2011 ובעת ביצוע המעשים הייתה בת 3 בלבד. הגבר בן ה-60 פרסם תמונות תועבה שלה באינטרנט, החזיק אותם במחשבו האישי. במקרים נוספים אף השתתפה אחיינתו של הקטינה של המורה בתכנים הפדופיליים.

כזכור, לפני חודשיים הורשע שאול שמאי, מורה בן 48, במסגרת הסדר טיעון בעבירות מין בתלמידות בבית הספר "נעמי שמר" בתל אביב שבו לימד. על פי כתב האישום, ארבע מהתלמידות היו בגילאי 8-7 וילדה נוספת בת 13, לה העביר שיעורים פרטיים בביתה בראשון לציון, שמהווה גם את עיר מגוריו. כמו כן נכתב שהעונש לא כלול בהסדר הטיעון, וכי הוא יינתן בנפרד.

שלושה ימים לאחר שהורשע שמאי, פורסם בחדשות עשר כי הורים לתלמידים בבית הספר "נעמי שמר" שלחו התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים למשרד החינוך ולפרקליטות המדינה, זאת בדרישה לפטר את מנהלת בית הספר ענת מני, בעקבות מה שהם מכנים "מחדלים בהתנהלותה בפרשה". על פי דרישתם, במידה ובקשתם לא נעתרה בתוך 10 ימים, ההורים ימשיכו לעתירה בבג"ץ.