האדם שטוען כי הותקף על ידי נאור ציון, ללא קרדיט

"אהרוג אותך" - תיעוד: הרגעים לאחר הקטטה של נאור ציון

פרסום ראשון: בתיעוד מקניון רמת אביב, שצולם בזמן התקרית, נראים הרגעים הראשונים לאחר התקרית האלימה לכאורה שבה היה מעורב הקומיקאי. "תקראו למשטרה"

פרסום ראשון: בתיעוד שהגיע היום (שני) לידי חדשות עשר, וצולם בקניון רמת אביב שניות לאחר התקרית בה היה מעורב נאור ציון, נשמע הקומיקאי מאיים על בחור ואומר "אני אהרוג אותך". המותקף נשמע צועק: "תקראו למשטרה".

מוקדם יותר פורסם לראשונה בחדשות עשר כי הקומיקאי והשחקן המפורסם עוכב לחקירה במשטרה, בחשד שתקף אמש אדם שביקש להצטלם איתו "סלפי". האירוע התרחש בקניון רמת אביב שבצפון תל אביב, כשהמעריץ ביקש תמונה משותפת עם הקומיקאי. אז, על פי החשד, ציון הכה בעזרת אגרופו את פניו של האדם שביקש להצטלם. הפצוע פונה לבית החולים איכילוב שבעיר.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

נפאל: לפחות 50 הרוגים בהתרסקות מטוס נוסעים בקטמנדו

צעיר מהדרום נעדר מאז יום שישי; המשפחה מבקשת סיוע באיתורו

בן 30 תקף שוטרים וזוג קשישים בחיפה - והתבצר בדירה בעיר

"אתמול בשעה 20:20 בערך הלכתי בקניון רמת אביב ולפתע ניגש אליי אדם שנראה מן היישוב לגמריי ואמר לי 'נאור ציון נפוצץ אותך יא בן זונה מאנייק נפוצץ לך ת׳צורה'", מסר בתגובה נאור ציון, "הייתי בהלם ולא האמנתי למה ששמעתי, חשבתי שאני הוזה אז ניגשתי אליו חזרה לשאול מה אמר ואם שמעתי נכון".

 נאור ציון
 

נשמע מאיים. נאור ציון( אורית פניני, יח"צ)

 

"כשהגעתי אליו הוא המשיך בשלו הצמיד ראשו אליי ואמר שהוא יפוצץ אותי", המשיך ציון, "אמרתי לו שיתבייש לו לדבר ככה ושיפוצץ אם הוא כזה אמיץ. הוא המשיך לקלל אותי, דחף וכשהרגשתי שהוא עומד לעבור איתי את הגבול הדפתי אותו לאחור במכה מתוך צורך להגן על עצמי. אז הוא התחיל להתבכיין לכל מיני אנשים שתקפתי אותו ולנסות לאסוף עדים. הגיע הזמן מישהו ישים גבול לפרובוקטורים אלימים שמסתובים ברחובות וחושבים שהם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם, הרגשתי שאני חייב לפעול במקרה הזה שהיה חריג".