נאור ציון, אורית פניני, יח"צ

פרסום ראשון: נאור ציון חשוד שהכה מעריץ שביקש לצלם "סלפי"

הקומיקאי עוכב לחקירה בחשד ששלח אגרוף לפניו של האדם. האירוע התרחש בקניון רמת אביב, המעריץ נשלח לטיפול באיכילוב. ציון: "קילל ודחף אותי, הדפתי אותו כהגנה עצמית"

נאור ציון, הקומיקאי והשחקן המפורסם עוכב היום (שני) לחקירה במשטרה, בחשד שתקף אמש אדם שביקש להצטלם איתו "סלפי", על כך פורסם לראשונה בחדשות עשר.

האירוע התרחש בקניון רמת אביב שבצפון תל אביב, כשהמעריץ ביקש תמונה משותפת עם הקומיקאי. אז, על פי החשד, ציון הכה בעזרת אגרופו את פניו של האדם שביקש להצטלם. הפצוע פונה לבית החולים איכילוב שבעיר.

"אתמול בשעה 20:20 בערך הלכתי בקניון רמת אביב ולפתע ניגש אליי אדם שנראה מן היישוב לגמריי ואמר לי 'נאור ציון נפוצץ אותך יא בן זונה מאנייק נפוצץ לך ת׳צורה'", כך מסר נאור ציון, "הייתי בהלם ולא האמנתי למה ששמעתי, חשבתי שאני הוזה אז ניגשתי אליו חזרה לשאול מה אמר ואם שמעתי נכון". 

"כשהגעתי אליו הוא המשיך בשלו הצמיד ראשו אליי ואמר שהוא יפוצץ אותי", המשיך ציון, "אמרתי לו שיתבייש לו לדבר ככה ושיפוצץ אם הוא כזה אמיץ. הוא המשיך לקלל אותי, דחף וכשהרגשתי שהוא עומד לעבור איתי את הגבול הדפתי אותו לאחור במכה מתוך צורך להגן על עצמי. אז הוא התחיל להתבכיין לכל מיני אנשים שתקפתי אותו ולנסות לאסוף עדים. הגיע הזמן מישהו ישים גבול לפרובוקטורים אלימים שמסתובים ברחובות וחושבים שהם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם, הרגשתי שאני חייב לפעול במקרה הזה שהיה חריג".