זירת התאונה בה נהרג רוכב האופניים בכביש 4, דוברות מד"א

חשד: קצין צה"ל נהג שתוי ודרס למוות רוכב אופניים בן 70

בן ה-70 נפגע מרכב באזור צומת רופין בעוד שבן 65 נפצע במהלך רכיבה על אופניים ביער ניר משה. צוות של מד"א נאלץ לקבוע את מותם. רוכב אופנוע כבן 40 נפצע קשה בנס ציונה

שני רוכבי אופניים נהרגו היום (שבת) תוך שעה וחצי. רוכב אופניים כבן 70 נהרג היום (שבת) מפגיעת רכב בכביש 4, באזור צומת רופין לכיוון צפון, בעוד שרוכב אופניים כבן 65 נפצע במהלך רכיבה ביער ניר משה, שבאזור נתיבות.

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו לזירת התאונה בכביש 4 לאחר שהתקבל דיווח על רוכב אופניים שנפגע מרכב וסבל מפגיעה רב מערכתית. הם ניסו להעניק לו טיפול רפואי, אבל נאלצו בסופו של דבר לקבוע את מותו. כוחות משטרה ובוחני תנועה הגיעו גם הם לזירה במטרה לבדוק את נסיבות התאונה. בהמשך נעצר נהג הרכב החשוד בפגיעה, סרן אינו טדסה, קצין צה"ל בן 29 מחדרה שאף סרב לעבור בדיקת ינשוף. על פי החשד, טדסה פגע ברוכב האופניים, המשיך כמאתיים מטרים מבלי להגיש עזרה ורק לאחר מכן הסתובב וחזר למקום. מעצרו הוארך ביומיים.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

טראמפ שלח לפוטין ב-2013 הזמנה אישית לתחרות מיס יוניברס

אושר החוק להגבלת מכירת נשק בפלורידה, ה-NRA הגיש תביעה לבטלו

כשכולם מנסים לרדת מהעץ - נתניהו נע בין אדישות לליבוי המשבר

פרמדיק מד"א דוד שוסמן סיפר כי "בשולי הכביש שכב גבר כבן 70 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה. ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות, אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

בתוך כך, בן 65 נהרג לאחר שנפצע במהלך רכיבה על אופניים ביער ניר משה שליד נתיבות. חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו למקום במטרה להעניק לו טיפול רפואי, אבל נאלצו בסופו של דבר לקבוע את מותו.

 הזירה בה נהרג רוכב האופניים ביער ניר משה
 

הזירה בה נהרג רוכב האופניים ביער ניר משה ( תיעוד מבצעי מד"א)

 


חובש בכיר במד"א אניס אבו דעבס סיפר כי "מדובר ברוכב אופנים שנפצע במהלך רכיבה בתוך השטח של יער ניר משה. עקב תנאי השטח הגענו למקום באמבולנס מיוחד. הרוכב היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה וביחד עם רוכבים נוספים שהיו במקום ביצענו בו פעולות החייאה בהדרכה טלפונית של מוקד מד"א. לאחר מכן המשכנו בביצוע החייאה מתקדמת שכללה הנשמה, תרופות ועיסויים אבל הפציעה שלו הייתה קשה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

במד"א אף התקבל דיווח על רוכב אופניים בן 62 שנפצע במהלך רכיב בעיר בן שמן. חובשים ופרמדיקים של הארגון העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים שיבא כאשר הוא במצב בינוני וסובל מחבלת ראש.

בד בבד, רוכב אופנוע כבן 40 נפגע מרכב ברחוב וייצמן בנס ציונה. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום, העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא. מצבו של רוכב האופנוע מוגדר קשה והוא סובל מפגיעה רב מערכתית.