דור כרסנטי ושני בניה, יוסף ובנימין שנרצחו במגדל, ללא קרדיט

האב הגיע לראשונה למשפט רוצח בתו: "רוצה לראות את הרוצח הנאצי"

איתן כרסנטי, אביה של דור שנרצחה יחד עם ילדיה ושכנם במגדל, הגיע לדיון בעניינו של נדב סלע, שהיה אז בעלה של הנרצחת. סלע הצהיר כי הוא מסרב למסור את עדותו בביהמ"ש

איתן כרסנטי, אביה של דור כרסנטי, שנרצחה יחד עם שני ילדיה ושכנם במושבה מגדל בסוף חודש ינואר 2017, הגיע היום (שלישי) לראשונה לדיון במשפטו של הרוצח נדב סלע בבית המשפט המחוזי בנצרת. במהלך הדיון תקף כרסנטי את סלע, שהיה באותה תקופה בעלה של הנרצחת, וכן את סנגורו. "הגעתי כי אני רוצה לראות את הרוצח הנאצי מולי". 

"אני רוצה לראות מי מייצג אותו. איך אפשר לייצג דבר כזה?", שאל כרסנטי ופנה לעורך דינו של סלע, "מאחל לך מכל הלב, מה שעובר עלי, שיעבור עליך. שיקרה לך מה שקרה לי. חתיכת אפס". עוד במהלך הדיון אמר סלע לשופט כי הוא מסרב להעיד במשפט.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

שמאלה בג'נה ג'יימסון: רחובות נקראו בווייז על שם כוכבות פורנו

תמונות לוויין חושפות: קוריאה הצפונית שבה להפיק פלוטניום

היסטוריה בקוריאה: קים ג'ונג און נפגש עם משלחת מהדרום

 איתן כרסנטי
 

איתן כרסנטי בבית המשפט ( חדשות עשר)

 

הרצח אירע בשעות הצהריים בבית משפחת סלע, שם נרצחה, כאמור, אם המשפחה דור יחד עם שני ילדיה, יוסף בן השנתיים וחצי ובנימין בן השנה. יחד איתם נרצח גם נחמן עטייה בן ה-11, בן השכנים שהתארח בבית המשפחה.

לאחר שדקר את הארבעה למוות, נמלט סלע, אב המשפחה, כשבדרכו הוא פצע באורח בינוני ילד בן 10, אחיו של נחמן עטייה, לאחר שדקר אותו בפניו, בכפות ידיו ובצווארו. הוא אותר במטע הנמצא במרחק של כ-200 מטרים מהבית - ושם נעצר כשהוא פצוע.

"לא הייתה שום בעיה, לא היה שום סימן, זה קרה פתאום בלי שום סימן, בלי שום רקע, כלום", אמר לאחר האירוע מרדכי כרסנטי, דודה של הנרצחת. אף לא אחד ממכריו של החשוד ברצח לא ידע לספר על סימנים כלשהם שיכלו לעורר אצלם נורה אדומה, שהייתה עלולה להתריע ממתקפה כה אכזרית ואלימה.

 דור כרסנטי ושני בניה, יוסף ובנימין שנרצחו במגדל
 

דור כרסנטי ושני בניה, יוסף ובנימין שנרצחו במגדל( ללא קרדיט)