תאונה קטלנית בצפון: בן 81 נהרג ו-3 נוספים נפצעו קל-בינוני

התנגשות חזיתית בין שני כלי רכב בשדמות דבורה הובילה למותו של הקשיש לאחר שפונה לבית החולים העמק. בין הפצועים - פעוט כבן שנתיים, גבר בן 35 ואישה כבת 30

הקטל בכבישים: בתאונה חזיתית שאירעה אתמול (שבת) בין שני כלי רכב בכביש 767, בין כפר קמא ליישוב שדמות דבורה,  נהרג קשיש בן 81, וכן נפצעו שלושה נוספים במצב קל-בינוני.

בן ה-81 נפצע תחילה אנושות בתאונה ופונה על ידי פרמדיקים של מגן דוד אדום לבית החולים העמק שבעפולה, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. בין הפצועים ישנו פעוט בן שנתיים, גבר בן 35 ואישה כבת 30. גם הם פונו לבית החולים העמק. המשטרה שהגיעה לזירה סגרה את התנועה במקום ופתחה בחקירת נסיבות התאונה.

מאוחר יותר רוכב אופניים בן 30 נפצע קשה מפגיעת מרכב בכביש 44 ממחלף השבעה לכיוון צפון. צוות מד"א העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לביה"ח שיבא בתל השומר.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

גרסת הזוג נתניהו בחקירה ושימוש ראשון בחוק הפולני: חדשות השבת

אליפות הג'יוג'יטסו באבו דאבי: ישראלית חירשת זכתה במדליית כסף

התובע בתיקי אולמרט ואבו ח'דיר הודיע על פרישה מהפרקליטות

תאונה קטלנית סמוך לכפר קמא
 

תאונה קטלנית סמוך לכפר קמא( דוברות המשטרה)

 

אתמול נהרגו שני בני 50 בתאונת דרכים ברחוב רמב"ם בבית שמש, בה היו מעורבים שני רכבים פרטיים ורכב חשמלי. בנוסף, ארבעה בני אדם נפצעו, בהם שני נערים בני 13. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה החשד כי נהג אחד הרכבים, בן 50, נמלט והתנגש בגדר ברחוב החידא, שם התהפך. הוא פונה על ידי צוות של מגן דוד אדום לבית חולים כאשר הוא במצב בינוני.

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו לזירה במטרה להעניק טיפול רפואי לפצועים. שני נערים בני 13 פונו לבית החולים הדסה עין כרם כאשר הם במצב בינוני. נהגת בת 35 טופלה במקום כשהיא במצב קל. בתוך כך, לוחמי אש הגיעו לזירה במטרה לחלץ לכוד מתחת לרכב, אבל בסופו של דבר צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותו, כמו גם את מותו של פצוע נוסף.