תאונה בבית שמש, כבאות והצלה בית שמש

שני הרוגים בתאונת דרכים בבית שמש, רכב שנמלט מהזירה התהפך

2 רכבים פרטיים ורכב חשמלי היו מעורבים בתאונת דרכים קטלנית. מחקירת המשטרה עולה כי נהג אחד הרכבים נמלט, התנגש בגדר ופונה לבי"ח. מצבם של 2 בני 13 מוגדר בינוני

תאונת דרכים קטלנית בבית שמש. שני בני 50 נהרגו היום (שישי) בתאונת דרכים ברחוב רמב"ם בבית שמש, בה היו מעורבים שני רכבים פרטיים ורכב חשמלי. בנוסף, ארבעה בני אדם נפצעו, בהם שני נערים בני 13.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה החשד כי נהג אחד הרכבים, בן 50, נמלט והתנגש בגדר ברחוב החידא, שם התהפך. הוא פונה על ידי צוות של מגן דוד אדום לבית חולים כאשר הוא במצב בינוני.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

הפסיק לשחות בגלל מלחמת העולם - ושבר שיא בגיל 99

האם ליאו מסי יגיע לישראל בארבעה במאי?

מזג האוויר: מעונן חלקית ועלייה קלה בטמפרטורות

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו לזירה במטרה להעניק טיפול רפואי לפצועים. שני נערים בני 13 פונו לבית החולים הדסה עין כרם כאשר הם במצב בינוני. נהגת בת 35 טופלה במקום כשהיא במצב קל. בתוך כך, לוחמי אש הגיעו לזירה במטרה לחלץ לכוד מתחת לרכב, אבל בסופו של דבר צוות מד"א נאלץ לקבוע את מותו, כמו גם את מותו של פצוע נוסף.

חובש רפואת חירום במד"א צורי מאירס סיפר כי "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. שני גברים כבני 50 מהרכב החשמלי היו מחוסרי הכרה, כשאחד מהם היה לכוד. ניסינו להעניק להם טיפול רפואי וביצענו בהם פעולות החייאה, אבל הפציעות שלהם היו קשות ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם בשטח". 

 תאונה בבית שמש
 

תאונה בבית שמש( כבאות והצלה בית שמש)

 

עוד הוסיף כי "שני נערים שנסעו גם כן ברכב החשמלי היו בהכרה וסבלו מחבלות בחזה. הענקנו להם טיפול רפואי והם פונו במהירות בניידות טיפול נמרץ לבי"ח הדסה עין כרם שמצבם בינוני. נהגת הרכב הפרטי, אישה כבת 35 נפגעה באורח קל וטופלה ע"י צוותי מד"א".

תאונת דרכים בבית שמש
 

תאונת דרכים בבית שמש( כבאות והצלה בית שמש)

 
 תאונה בבית שמש
 

שני הרוגים בתאונה. הזירה בבית שמש( דוברות המשטרה)

 

בימים שבת וראשון האחרונים נהרגו שלושה בני אדם בתאונות דרכים ברחבי הארץ. בן 40 נהרג בעקבות תאונת דרכים בין רכב ומשאית בכביש 5, סמוך למחסום חוצה שומרון. שני אנשים נפצעו קל. צוות מד"א פינה אותם לבית החולים בלינסון. 

גבר בן 60 מהיישוב מסד נהרג הלילה לאחר התנגשות בין רכב מסחרי בפרה בכביש 65 ממערב לכנרת בסמוך לישוב מסד. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירת התאונה קבעו את מותו של האיש במקום. הפרה נהרגה אף היא באירוע הקשה.