תיעוד: בובה של חייל נתלתה בשכונת מאה שערים

במהלך היום התקבל דיווח במשטרה על תליית בובה בשכונה הירושלמית. כוחות משטרה הורידו את הבובה ופתחו בחקירה. הערכה: המטרה הייתה להצית בהמשך את הבובה

המשטרה חוקרת מקרה שכלל תליה של בובה בדמות חייל בשכונת מאה שערים. במהלך היום (שישי) התקבל דיווח במשטרה על תליית בובה בדמות חייל על מבנה בשכונת מאה שערים בירושלים. כוחות משטרה הגיעו למקום והורידו את הבובה.

מחקירה ראשונית התברר כי הבובה הייתה ספוגה בחומר דליק, ככל הנראה במטרה להצית אותה בהמשך. במשטרה פועלים במטרה לאיתור המעורבים באירוע. 

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

האם ליאו מסי יגיע לישראל בארבעה במאי?

נתניהו ורעייתו נחקרים במקביל בתיק 4000

מזג האוויר: מעונן חלקית ועלייה קלה בטמפרטורות

שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס בחשבון הטוויטר שלו לאירוע וכתב כי "מראה בובת החייל התלויה במאה שערים מזעזע. תפקידי כשר ביטחון להגן גם על מסיתים כאלה. תפקידי כאזרח להיאבק בהם פוליטית. תפקיד הרשויות לשים אותם מאחורי סורג ובריח. מצפה מראשי המפלגות החרדיות לגנות את המעשה".

בינואר האחרון התרחשה תקרית נוספת כאשר חרדים השליכו אבנים על רכב שבו נהג חייל ופצעו אותו באורח קל. כתוצאה מהשלכת האבנים, החייל בן ה-20 איבד שליטה על רכבו, סטה ממסלולו והתנגש בעמוד בשכונת רמת בית שמש. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים הדסה עין כרם לצורך קבלת טיפול רפואי.

 בובת חייל שנתלתה במאה שערים בירושלים
 

בובת חייל שנתלתה במאה שערים בירושלים( דוברות המשטרה)