ליאו מסי, ארגנטינה, רויטרס

האם ליאו מסי יגיע לישראל בארבעה במאי?

מארגני מרוץ האופניים היוקרתי מעוניינים שכוכב נבחרת ארגנטינה יזניק את המרוץ שצפוי לצאת לדרך בירושלים. השאיפה: להביא את מסי במטוס פרטי ולהחזיר אותו לברצלונה

האם ליאו מסי יגיע לישראל לפני משחק הידידות של ארגנטינה מול ישראל? לחדשות עשר נודע היום (שישי) כי החברה המארגנת של מרוץ האופניים היוקרתי ג'ירו ד'איטליה מעוניינת שכדורגלן ברצלונה ונבחרת ארגנטינה יזניק את המרוץ, שצפוי לצאת לדרך בארבעה מאי בירושלים.

המארגנים מעוניינים להטיס את מסי במיוחד במטוס פרטי לישראל, שיחזיר אותו לאחר מכן לברצלונה. נכון לעכשיו, לא ברור עד כמה המהלך יכול לצאת לפועל בגלל לוח המשחקים הצפוף של הארגנטינאי.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

נתניהו נחקר לראשונה בתיק 4000; רעייתו תיחקר במקביל

גור השימפנזים שחולץ מהיער - עשה את דרכו לבית חדש

תיעוד: חיילים מוציאים פלסטיני ממכוניתו, כדי שתשמש מגן מאבנים

המרוץ המדובר צפוי להיות מוזנק בירושלים בארבעה במאי. לאחר מכן הוא צפוי להגיע לחיפה ותל אביב ובהמשך להגיע עד באר שבע ואילת. נקודת הסיום של המרוץ תתרחש ב-27 במאי ברומא.

מסי עצמו צפוי להגיע לישראל עם נבחרת ארגנטינה בתשעה ביוני, אז יתקיים משחק הכנה לגביע העולמי מול ישראל. ביום רביעי האחרון הודיעה ההתאחדות לכדורגל כי בתום פגישה במשרדי ההתאחדות עם נציגי חברת קומטק המחזיקה בזכויות לקיום משחק בין נבחרות ישראל וארגנטינה בארץ ב-9 ביוני, הושגו הבנות עקרוניות בנוגע להגעת הנבחרת מדרום אמריקה לישראל.

שרת התרבות והספורט מירי רגב אמרה כי "אני שמחה על כך שהיוזמה להבאת נבחרת ארגנטינה לישראל בשנת ה-70 לעצמאותה של מדינתנו ערב פתיחת המונדיאל ברוסיה יוצאת לפועל. אני מודה ליו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני, שביחד נממש את היוזמה".

עופר עיני, יו״ר ההתאחדות, אמר בתגובה כי "אני מברך על היוזמה, על המחשבה ובעיקר על כך שאוהבי המשחק יזכו לחוויה נדירה וייחודית. זאת מתנה נפלאה לכדורגל שלנו ולמדינה, והשרה רגב היטיבה להפוך את החלום למציאות".