המשפחה צפתה לראשונה במטפלת מודה בהתעללות: "תתביישי"

שלוש שנים אחרי שמצלמות אבטחה חשפו את מעשיה, רחל לוי הודתה בביהמ"ש, שהרשיע אותה על מעשיה. אם הילדים: "מצפים שהעונש יהיה חמור - כאות אזהרה למי שפוגע בחסרי ישע"

רחל לוי, מטפלת בת 69, הורשעה היום (רביעי) בשורה של מעשי תקיפה בשני תינוקות בהם טיפלה. מעשיה של לוי נחשפו לפני שלוש שנים הודות למצלמות האבטחה שהתקינו ההורים בבית. לאחר שהכחישה את המיוחס לה, הודתה לוי היום לראשונה בבית המשפט במעשיה. עם זאת, היא לא הביעה חרטה או התנצלה. בני המשפחה שנכחו באולם התפרצו לעברה בקריאות "תתביישי לך!".

ע', שלוי תקפה את ילדיה, אמרה: "באנו לבית המשפט כדי להסתכל לה בעיניים ולשמוע אותה אומרת שהיא מודה במעשים המיוחסים לה". האם הוסיפה כי "למרות ההרשעה עדיין אין הקלה, אנו מצפים שהעונש יהיה חמור כאות אזהרה. צריך להשיג הרתעה כך שיידעו שאי אפשר לצאת בצורה קלה ממצב שבו פוגעים בחסרי ישע שלא יודעים לדבר ולא יודעים להתלונן או לספר".

עוד כתבות בחדשות עשר >>

קרניבורים הכירו: המקום הזה מגיש את הבשר המעושן הטוב בארץ

פרשת המסרונים: החוקר יועמד לדין משמעתי בכפוף לשימוע

מרדף בשידור חי: גונב רכב, נמלט - ונעצר על ידי כלב. צפו

 תיעוד ממצלמת האבטחה בה נראית לוי מתעללת בתינוקורת
 

תיעוד ממצלמת האבטחה בה נראית לוי מתעללת בתינוקות (חדשות עשר)

 

כאמור, המקרה נחשף בזכות תושיית ההורים, שהתקינו בבית מצלמות אבטחה סמויות, שחשפו את מעשי התקיפה המחרידים. לוי, שנשכרה לטפל בפעוטות ורכשה בתחילה את אמון ההורים, תועדה שוב ושוב תוקפת את אחד הילדים, בן שבעה חודשים בלבד. בסרטון אחר היא צולמה כשהיא מכה את אחותם הגדולה רק בת השלוש.

עו"ד תמי אולמן המייצגת את הורי התינוקות אמרה כי "המעשים צולמו, אני מתפלאת שזה לקח כל כך הרבה זמן עד שהיא הודתה. עו"ד דנה נוף, המייצגת אף היא את ההורים, אמרה: "אני סמוכה ובטוחה שבית המשפט יידע להטיל עליה עונש חמור רואי וצודק שירתיע אותה ואת המטפלים האחרים".