כלב תופס שודד לאחר מרדף בשידור חי בקליפורניה, חדשות עשר

מרדף בשידור חי: גונב רכב, נמלט - ונעצר על ידי כלב. צפו

אנטוניו פדיליה, שהיה מבוקש למעלה משבוע בקליפורניה, נראה שודד רכב מאישה ובורח. ברגע האחרון הוא נעצר על ידי כלב משטרתי, זמן קצר לפני שנכנס לקניון

מרדף בשידור חי: שודד שנמלט משוטרים תועד מוציא בכוח אישה מרכבה – ונמלט. המרדף, ששודר השבוע בשידור חי בטלוויזיה, הסתיים כאשר רגעים ספורים לפני כניסתו לקניון – נעצר על ידי כלב-תקיפה משטרתי.

המעשה התרחש בקליפורניה, כאשר הגנב, אנטוניו פדיליה ג'וניור, נעצר לבדיקה ברמזור על ידי שוטר. פדיליה נמלט, והחל מרדף אחריו, ששודר כאמור, בשידור חי.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בני הפלשמורה מאיימים לשבות רעב אם ייפגע תקציב המיועד לעלייתם

חשד: תושב קצרין צד חתולים ואכל אותם

דיווח: תמונות לוויין חושפות בסיס איראני חדש בסוריה

 הכלב פוסקס, שתפס שודד לאחר מרדף בשידור חי בקליפורניה
 

הכלב פוסקס, שתפס שודד לאחר מרדף בשידור חי בקליפורניה (חדשות עשר)

 

בסרטון נראה פדיליה נתקע עם רכבו, יוצא ממנו ונכנס לרכב סמוך, תוך כדי שהוא מושך בכוח את בעלת הרכב החוצה. ניסיון של עובר אורח לעזור לאישה כמעט והסתיים בדריסה על ידי השודד, שהצליח להימלט מהמקום.

ניידות משטרה רדפו אחריו לכיוון מתחם עסקי, שסמוך לכביש הגישה אליו נראה הגנב נוטש את הרכב – ורץ אל המתחם. רגעים ספורים לאחר מכן, ניתן לראות כלב מזנק על השודד ועוצר אותו ליד הכניסה לקניון, עד השתלטות השוטרים על המבוקש. "חששתי שאם ייכנס לבניין הוא עלול לקחת בן ערובה ולהסלים את המצב", אמר לואיס גליאנו, מפעילו של הכלב.

הכלב, ששמו פוסקס ויכול להגיע למהירות שקרובה ל-50 קמ"ש, נפצע עקב עוצמת ההתנגשות, ואיבד חלק משיניו. הוא עבר ניתוח והתאושש. "הוא יזכה לפינוק רב, עיסויים רבים בגב ובבטן", אמר גליאנו. הגנב, אגב, נפצע קל בלבד באירוע ופונה לבית החולים בעודו עצור.